Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Γιατί να μην καλέσω τον Νίκο Μουτσινά στην εκπομπή μου;»

15:46 - 27/09/2024

«Ε, πώς δε μου έχει λείψει ο Νίκος Μουτσινάς;», λέει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου. Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μίλησε στο «Πρωινό» και τη Φαίη Φώτου για την πρόσφατη τροφική δηλητηρίαση που έπαθε. Ο παρουσιαστής αναφέρθηκε, επίσης, στην περιπέτεια που πέρασε στο παρελθόν, στην προσπάθειά του να αδυνατίσει αλλά και στην παλιά του επιτυχή συνεργασία με τον Νίκο ... Περισσότερα To άρθρο Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Γιατί να μην καλέσω τον Νίκο Μουτσινά στην εκπομπή μου;» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Travelgems Longevity Retreat στο Cape Sounio – Ή αλλιώς μια μοναδική ευκαιρία ευεξίας που δεν πρέπει να χάσεις

Southrock: Ένας διαχειριστής κεφαλαίων εξηγεί πως βλέπουν οι διεθνείς επενδυτές την ελληνική οικονομία

Πανώλη στα αιγοπρόβατα: Αποζημίωση 250 ευρώ ανά ζώο που θανατώθηκε, εξήγγειλε ο Τσιάρας

Η Όλγα Κεφαλογιάννη επιβεβαιώνει τον χωρισμό με τον Μίνω Μάτσα - «Αντιμετωπίζω κρίση στο γάμο μου»

Απόψε το pre-wedding party της Θεοδώρας Γλύξμπουργκ και του Μάθιου Κουμάρ: Οι πρώτες εικόνες από τις προετοιμασίες

Νέα Οδός: Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Αθηνών – Θεσσαλονίκης – Ευζώνων