Μαρινέλλα: «Δεν ήρθε η ώρα μου ακόμα» φέρεται να είπε με χιούμορ στην κόρη της, μέσα από την εντατική

10:18 - 27/09/2024

Η Μαρινέλλα παραμένει στην εντατική, με την κόρη της Τζωρτίνα Σερπιέρη, να βρίσκεται διαρκώς στο πλευρό της 86χρονης ερμηνεύτριας. Την ώρα που η Μαρινέλλα δίνει μάχη ζωής στην εντατική του νοσοκομείου Υγεία, μετά το εγκεφαλικό που υπέστη στο Ηρώδειο, οι πληροφορίες που έρχονται στο φως, δείχνουν πως η 86χρονη παραμένει αισιόδοξη. Όπως φαίνεται δεν έχει ... Περισσότερα To άρθρο Μαρινέλλα: «Δεν ήρθε η ώρα μου ακόμα» φέρεται να είπε με χιούμορ στην κόρη της, μέσα από την εντατική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρινέλλα: Δεν ήρθε η ώρα μου ακόμα, είπε στην κόρη της- Παραμένει σε σταθερή αλλά κρίσιμη κατάσταση

Η αγαπημένη τραγουδίστρια δεν έχει διασωληνωθεί και οι γιατροί δεν έχουν κρίνει ότι πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρινέλλα: Τα πρώτα λόγια στην κόρη της μέσα από την εντατική

Τα επόμενα 24ωρα παραμένουν κρίσιμα για τη Μαρινέλλα, με τους γιατρούς να ελπίζουν ότι θα υποχωρήσει το αιμάτωμα στον εγκέφαλο και η μεγάλη τραγουδίστρια θα αποφύγει το χειρουργείο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρινέλλα: «Δεν ήρθε η ώρα μου ακόμα» – Τι είπε στην κόρη της

Η κόρη της μεγάλης τραγουδίστριας Τζωρτζίνα είναι στο πλευρό της μητέρας της, από την πρώτη στιγμή.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Χρήστος Μάστορας για Μαρινέλλα: «Πρέπει να σεβαστούμε την κατάσταση και να μην κάνουμε κουτσομπολιό»

Ολυμπιακός: Σφήνα της της Αλ Σαντ για Ουνάς αποκαλύπτουν οι Γάλλοι

Ο Νίκος Δένδιας στη φρεγάτα «Σπέτσαι» πριν τον απόπλου προς την Ερυθρά Θάλασσα για την επιχείρηση «Ασπίδες»

«Είναι καλά, αλλά θέλει χρόνο» λέει ο αδελφός της Κέιτ Μίντλετον για την υγεία της

Τα μηνύματα Μητσοτάκη και τα λόγια του Παππά

Ο Νίκος Χαρδαλιάς ενώνει τη φωνή του με 10 Ολυμπιονίκες για την πανελλήνια ημέρα σχολικού αθλητισμού