Δραγούμη: «Είχαν πει στον μπαμπά μου ότι θα έρθει το Ηθών να με μαζέψει» (vid)

19:10 - 26/09/2024

Η αγαπημένη ηθοποιός, Ναταλία Δραγούμη, μίλησε για το πώς η οικογένεια της αντέδρασε όταν τους ανακοίνωσε ότι θέλει να ακολουθήσει το δρόμο της υποκριτικής.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναταλία Δραγούμη: Η θεία μου είχε πει στον μπαμπά μου ότι θα έρθει το Ηθών να με μαζέψει

Η ηθοποιός μίλησε για τις ερωτικές σκηνές που γύρισε σε τηλεοπτικές σειρές

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ναταλία Δραγούμη: Η θεία μου τηλεφώνησε στον πατέρα μου και του είπε ότι θα έρθει το Ηθών να με μαζέψει

Η Ναταλία Δραγούμη μίλησε για τα πρώτα βήματα που έκανε στην επαγγελματική της πορεία και τις αντιδράσεις μιας θείας της, για τις σκηνές που έβλεπε στην τηλεόραση. Η Ναταλία Δραγούμη περιέγραψε την αντίδραση της θείας της, μετά από ερωτικές σκηνές που γύρισε σε τηλεοπτικές σειρές. Συγκεκριμένα, στην εκπομπή «Στούντιο 4» της ΕΡΤ, η ηθοποιός αναφέρθηκε ... Περισσότερα To άρθρο Ναταλία Δραγούμη: Η θεία μου τηλεφώνησε στον πατέρα μου και του είπε ότι θα έρθει το Ηθών να με μαζέψει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ν. Δραγούμη: «Είχαν πει στον μπαμπά μου ότι θα έρθει το Ηθών να με μαζέψει»

Η ηθοποιός πρωταγωνιστεί στην καθημερινή σειρά της ΕΡΤ1 «Αρχελάου 5»

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ναταλία Δραγούμη: «Είχαν πει στον πατέρα μου ότι θα έρθει το Ηθών να με μαζέψει»

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Καλαμάτα: Επίσημα Σπανός

Νότιγχαμ Φόρεστ - Κρίσταλ Πάλας 1-0: Επιστροφή στα τρίποντα και αναρρίχηση

Βαλένθια - Λας Πάλμας 2-3: Κατήφορος και... κράξιμο σε Λιμ!

Καλαμάτα: «Τελειώνει» ο Αναστόπουλος

Βερόνα - Μόντσα 0-3: Επιτέλους νίκη...

Το ελληνικό ποδόσφαιρο δεν αντέχει πια συμπεριφορές σαν του Λουτσέσκου, διψάει για νοοτροπία Ιβάν και «Μέντι»