Μαρινέλλα: «Εγώ κι εσύ, Θεέ μου, μας έμαθες εσύ τόσο πολύ να αγαπάμε»... και κατέρρευσε στη σκηνή του Ηρωδείου

22:27 - 25/09/2024

Η ιστορία του τραγουδιού με τον συγκινητικό στίχο που ερμήνευε η Μαρινέλλα την στιγμή που έπεσε στη σκηνή του Ηρωδείου

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μαρινέλλα κατέρρευσε τη στιγμή που ερμήνευε το «Εγώ κι εσύ, Θεέ μου, μας έμαθες εσύ τόσο πολύ να αγαπάμε»

Η Μαρινέλλα, ο μύθος του ελληνικού τραγουδιού, κατέρρευσε επί σκηνής το βράδυ της Τετάρτης (25.09.2024) στη μεγάλη συναυλία της στο Ηρώδειο. Η Μαρινέλλα, σόκαρε τους θεατές στο κατάμεστο Ηρώδειο, όταν λιποθύμησε την ώρα που τραγουδούσε: «Φεύγεις και φεύγω, και πού πάμε; Εγώ κι εσύ, θεέ μου, μας έμαθες εσύ, τόσο πολύ να αγαπάμε….». Πρόκειται για ... Περισσότερα To άρθρο Η Μαρινέλλα κατέρρευσε τη στιγμή που ερμήνευε το «Εγώ κι εσύ, Θεέ μου, μας έμαθες εσύ τόσο πολύ να αγαπάμε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Εuropa League: Γκέλα της Γιουνάιτεντ 1-1 με την Τβέντε, καθάρισε από το Α’ ημίχρονο η Λάτσιο 3-0 την Ντιναμό Κιέβου

My Style Rocks: H Κατερίνα ήταν η νικήτρια της ημέρας με θέμα το layering

Survivor: Η Γεσθημανή Κουτούζογλου αποχώρησε από το ριάλιτι - Η υπόθεση λιποταξίας και η ανακοίνωση της οικογένειάς της

Survivor: Aνατροπή στο παιχνίδι - Αποχώρησε η Γεσθημανή εξαιτίας οικογενειακών προβλημάτων

Στρατιωτική βοήθεια 8 δισ. δολαρίων για την Ουκρανία, ανακοινώνουν την Πέμπτη οι ΗΠΑ

Μαρινέλλα: Νοσηλεύεται με εγκεφαλική αιμορραγία -Κρίσιμη η κατάστασή της