Στέφανος Κασσελάκης: Η «πολιορκία» από δημοσιογράφους έξω από το Ηρώδειο – «Παιδιά θα γίνει ατύχημα»

09:27 - 25/09/2024

Στέφανος Κασσελάκης και Τάιλερ Μακμπέθ βγήκαν από το Ηρώδειο και έπεσαν πάνω σε κάμερες και δημοσιογράφους που τους περίμεναν. «Όταν έχω κάτι να πω, θα το πω» αρκέστηκε να πει ο Στέφανος Κασσελάκης, έξω από το Ηρώδειο, με τους δημοσιογράφους να ακολουθούν για λίγα μέτρα κάθε του βήμα. Οι κάμερες κατέγραφαν τις αντιδράσεις πρώην προέδρου ... Περισσότερα To άρθρο Στέφανος Κασσελάκης: Η «πολιορκία» από δημοσιογράφους έξω από το Ηρώδειο – «Παιδιά θα γίνει ατύχημα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ντοκουμέντο από την άγρια επίθεση στον 16χρονο στη Θεσσαλονίκη - «Είδα το παιδί μέσα στα αίματα» λέει κάτοικος

Μητσοτάκης προς ομογενείς των ΗΠΑ: Θέλουμε επιστολική ψήφο και στις εθνικές εκλογές

Ιωάννα Μάνδρου: «Εκτιμώ την Άννα Κανδύλη και δεν έχω καμία ανάμειξη στην απομάκρυνσή της από το Mega»

Με μυωπία 1 στα 3 παιδιά: Ο ρόλος των lockdown και οι χώρες με τα μεγαλύτερα ποσοστά

Γιώργος Πατούλης: Ξεσπάει η νέα του πεθερά Εύα Κοσμίδου – «Δεν μπορώ να βγω από το σπίτι μου»

Η Γεωργία Καλτσή στο ΟΠΑΠ Game Time για το Europa League και το μότο της ζωής της