Τασμανία: Τεράστιο κύμα κατάπιε σέρφερ - «Είμαι έκπληκτος που επέζησα», δείτε βίντεο

09:27 - 25/09/2024

Ο Μάικλ Μπρέναν τη γλίτωσε μόνο με μελανιές στα πλευρά και μια ελαφρά διάσειση δηλώνοντας ευγνωμοσύνη για τα πρωτόκολλα ασφαλείας που εφαρμόστηκαν

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τασμανία: Τεράστιο κύμα 'κατάπιε' σέρφερ - 'Είμαι έκπληκτος που επέζησα' (Δείτε βίντεο)

Μια αξέχαστη περιπέτεια έζησε ο σέρφερ Μάικι Μπρέναν, όταν τον 'κατάπιε' τεράστιο κύμα στην Τασμανία

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τεράστιο κύμα κατάπιε σέρφερ στην Τασμανία - «Είμαι έκπληκτος που είμαι ζωντανός»

Ο σέρφερ Mikey Brennan δήλωσε έκπληκτος που κατάφερε να επιζήσει αφού τον «κατάπιε» ένα τεράστιο κύμα στην Τασμανία. Το περιστατικό συνέβη στην περιοχή Shipstern Bluff στην Τασμανία που έχει χαρακτηριστεί επικίνδυνη για τους σέρφερ και είναι προσβάσιμη μόνο με τζετ σκι ή με πεζοπορία διάρκειας δύο ωρών. Στο βίντεο φαίνεται ο 38χρονος σέρφερ να μεταφέρεται ... Περισσότερα To άρθρο Τεράστιο κύμα κατάπιε σέρφερ στην Τασμανία - «Είμαι έκπληκτος που είμαι ζωντανός» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τεράστιο κύμα κατάπιε σέρφερ στην Τασμανία: «Είμαι έκπληκτος που επέζησα» (vid)

Ο Μάικλ Μπρέναν τη γλίτωσε μόνο με μελανιές στα πλευρά και μια ελαφρά διάσειση δηλώνοντας ευγνωμοσύνη για τα πρωτόκολλα ασφαλείας που εφαρμόστηκαν.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ζουράρις: Το πρώτο λάθος με τον Κασσελάκη το έκανε ο Τσίπρας, δεν κατάλαβε ότι είναι σούργελο;

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή έκανε τη ζακέτα της φούστα (εικόνα)

Γιάννης Παπαμιχαήλ: Βλέπει τη μητέρα του στην τηλεόραση

1.200.000 μοναδικοί χρήστες ενημερώθηκαν χθες Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου από το protothema.gr

Πώς η τεχνολογία χτίζει σταθερές σχέσεις εμπιστοσύνης για τις επιχειρήσεις

Αγκυροβολούμε υπεύθυνα και προστατεύουμε τους πνεύμονες οξυγόνου της Μεσογείου