Διαμαντοπούλου σε Δούκα: Στο δήμο Αθηναίων υπάρχουν απόψεις που δεν είναι ΠΑΣΟΚ

23:36 - 24/09/2024

Κόντρα ανάμεσα στην Άννα Διαμαντοπούλου και τον Χάρη Δούκα για το μοντέλο συνεργασίας που ακολουθείται στον Δήμο Αθηναίων. «Ποιο είναι το αποτέλεσμα της συνεργασίας ΠΑΣΟΚ- ΣΥΡΙΖΑ- ΑΝΤΑΡΣΥΑ στο δήμο;», ρώτησε η Άννα Διαμαντοπούλου τον Χάρη Δούκα ο οποίος απάντησε πως «δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο, εγώ πάντα ήμουν ΠΑΣΟΚ» Συγκεκριμένα η κ. Διαμαντοπούλου ρώτησε: Στο ... Περισσότερα To άρθρο Διαμαντοπούλου σε Δούκα: Στο δήμο Αθηναίων υπάρχουν απόψεις που δεν είναι ΠΑΣΟΚ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διαμαντοπούλου σε Δούκα: "Στο δήμο Αθηναίων υπάρχουν απόψεις δικές σου, που δεν είναι ΠΑΣΟΚ"

"Ποιο είναι το αποτέλεσμα της συνεργασίας ΠΑΣΟΚ- ΣΥΡΙΖΑ - ΑΝΤΑΡΣΥΑ στο δήμο;", ρώτησε η Άννα Διαμαντοπούλου τον Χάρη Δούκα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φάρμα: Έμειναν «άφωνοι» με τον νέο επιστάτη – «Σας έχω πει να μη φέρνετε πιο όμορφους από εμένα»

Το Twitter «ξεσάλωσε» με το debate για τις εκλογές στο ΠΑΣΟΚ

Survivor: Η Εκατερίνα «απείλησε» τους αντιπάλους της – «Γατούλες θα σας κερδίσουμε»

Η Χεζμπολάχ εξαπέλυσε επίθεση με drones σε ναυτική βάση του Ισραήλ

Κασσελάκης και Κωνσταντοπούλου δίπλα δίπλα στο Ηρώδειο – Δείτε φωτογραφίες και βίντεο 

Ρεάλ Μαρίτης - Αλαβές 3-2: Έπαιξε με τη... φωτιά στο φινάλε αλλά πήρε τη νίκη με σκόρερ τον Εμπαπέ η «Βασίλισσα»