«Είχα ματώσει, δεν μπορούσα να αντιδράσω», λέει η 14χρονη που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού στη Γλυφάδα

22:09 - 24/09/2024

Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η 14χρονη, η οποία το περασμένο Σάββατο (21.09.2024) στη Γλυφάδα δέχτηκε επίθεση από δύο συμμαθήτριές της παρουσία 20 ατόμων. Η 14χρονη μιλώντας στους αστυνομικούς μετά το αποτρόπαιο περιστατικό στη Γλυφάδα τους είπε ότι είχε ματώσει από την επίθεση και δεν μπορούσε να αντιδράσει. «Περπατούσα με φίλους μου στη Γλυφάδα. Ήρθαν παιδιά ... Περισσότερα To άρθρο «Είχα ματώσει, δεν μπορούσα να αντιδράσω», λέει η 14χρονη που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού στη Γλυφάδα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Μάτωσα και δεν μπορούσα να αντιδράσω»: Συγκλονίζει η 14χρονη που ξυλοκοπήθηκε από συμμαθήτριές της στη Γλυφάδα

«Η μία μου έριξε γροθιά, μάτωσε η μύτη μου, έπεσα κάτω και δεν μπορούσα να αντιδράσω», περιγράφει η 14χρονη για τον άγριο ξυλοδαρμό που δέχτηκε από συμμαθήτριές της σε κεντρική πλατεία της Γλυφάδας. Δύο κορίτσια πρωταγωνίστησαν στο εξαιρετικά σκληρό επεισόδιο, χτυπώντας τη σε όλο της το σώμα, ενώ πάνω από 20 παιδιά παρακολουθούσαν άπραγα. «Περπατούσα με φίλους μου στη Γλυφάδα. Ήρθαν παιδιά και μου είπαν ότι με ψάχνουν δύο συμμαθήτριές μου. Πήγα να τις συναντήσω στην πλατεία του Αγίου Κωνσταντίνου. Εκεί είδα μαζεμένα 20 άτομα. Είδα τις δύο συμμαθήτριες μου, οι οποίες άρχισαν να με βρίζουν και να με απειλούν. Τότε η μία μου έριξε γροθιά, μάτωσε η μύτη μου, έπεσα κάτω και δεν μπορούσα να αντ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Survivor: Η Εκατερίνα «απείλησε» τους αντιπάλους της – «Γατούλες θα σας κερδίσουμε»

Η Χεζμπολάχ εξαπέλυσε επίθεση με drones σε ναυτική βάση του Ισραήλ

Κασσελάκης και Κωνσταντοπούλου δίπλα δίπλα στο Ηρώδειο – Δείτε φωτογραφίες και βίντεο 

Ρεάλ Μαρίτης - Αλαβές 3-2: Έπαιξε με τη... φωτιά στο φινάλε αλλά πήρε τη νίκη με σκόρερ τον Εμπαπέ η «Βασίλισσα»

Λιγκ Καπ Αγγλίας: «Αγχωτική» πρόκριση για τη Σίτι, «πεντάρα» από την Τσέλσι

Μυρτώ Αλικάκη: «Θεωρώ ύψιστη πολιτική πράξη το πώς μεγαλώνουμε τα αγόρια μας»