Πατέρας Βησσαρίων για τον θάνατο της 14χρονης κόρης του: Τη βλέπω μπροστά μου και μου λέει 'άδικο'

17:37 - 24/09/2024

"1151 μέρες πέρασαν... Μετρώ μέρα τη μέρα, ώρα την ώρα, λεπτό το λεπτό. Έρχεται η ώρα 4 παρά 20 το πρωί, που με πήραν και μου είπαν ότι τελείωσε, και πολλές φορές με βρίσκει ξύπνιο αυτή η ώρα", λέει ο πατέρας Βησσαρίων

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Ο παλαιοχριστιανός άρπαξε το νεογέννητο μωρό του από το νοσοκομείο -“Δεν το έκανα, η μάνα του το πήρε και εξαφανίστηκε” ισχυρίζεται

Γκάφα του Κιρ Στάρμερ: Αποκάλεσε "λουκάνικα" τους ομήρους της Χαμάς - Αντί για "hostages" είπε... "sausages" (Βίντεο)

Σάλος με την νέα τάση στο Tik Tok που ακολουθούν οι νέοι: “Όχι στο σαμπουάν και στο κοντίσιονερ για υγιή μαλλιά” – Τι λένε οι ειδικοί

Super League, διαιτησία: Τι είπε ο Λανουά για τις φάσεις της πέμπτης αγωνιστικής που συζητήθηκαν

Χαλάνδρι: Μυστήριο με το φλεγόμενο Tesla - "Η κάμερα του αυτοκινήτου κατέγραψε έναν ύποπτο άντρα", αποκάλυψε ο ιδιοκτήτης του

ΕΛ.ΑΣ: Συνελήφθησαν διαρρήκτες που εισέβαλαν σε σπίτια και τα ρήμαζαν - Ξεπερνάει τα 360.000 ευρώ η λεία τους (Βίντεο και φωτογραφίες)