«Ο Διονύσης Πρώιος διεκομίσθη ως τροχαίο με πολλαπλά κατάγματα και αιμάτωμα στο κεφάλι» λέει η Ματίνα Παγώνη

11:01 - 23/09/2024

Με πολλαπλά κατάγματα και αιμάτωμα στο κεφάλι διακομίσθηκε στο νοσοκομείο «Γ. Γεννηματάς» όπου άφησε την τελευταία του πνοή ο Διονύσης Πρώιος τη νύχτα του Σαββάτου (21.9.24), σύμωνα με την πρόεδρο της Ένωσης Ιατρών Νοσοκομείων Αθήνας Πειραιά (ΕΙΝΑΠ) Ματίνα Παγώνη. «Οι πληροφορίες που έχω από τους συναδέλφους μου, τους χειρουργούς και τους νευροχειρουργούς, είναι ότι ο ... Περισσότερα To άρθρο «Ο Διονύσης Πρώιος διεκομίσθη ως τροχαίο με πολλαπλά κατάγματα και αιμάτωμα στο κεφάλι» λέει η Ματίνα Παγώνη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παγώνη για το τροχαίο του Διονύση Πρώιου: «Διεκομίσθη με πολλαπλά κατάγματα και αιμάτωμα στο κεφάλι» (vid)

Ο Διονύσης Πρώιος έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 58 ετών μετά από τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη με τη μηχανή του.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Επιδόματα: Ποια θα είναι τα όρια καταθέσεων και ακινήτων στο Α21 – Κριτήριο κινητής περιουσίας στο επίδομα στέγασης

Τούμπαρε βυτιοφόρο στη Λεωφόρο Σχιστού - Διαρροή υγραερίου, διακοπή της κυκλοφορίας για λόγους ασφαλείας

Πλημμύρισαν οι Κάννες - Απόκοσμες εικόνες από τη γαλλική Ριβιέρα

Οδυσσέας Σταμούλης: Η απώλεια του παιδιού μου δεν είναι σημαντικότερη από την απώλεια οποιουδήποτε παιδιού

Μανουσάκης (ΑΔΜΗΕ): Η συμφωνία μεταξύ Ελλάδας και Κύπρου εξασφαλίζει την συνέχιση της ηλεκτρικής διασύνδεσης

Μαρινάκης για τη διαγραφή Σαλμά από την ΚΟ της ΝΔ: Προσπαθεί να γίνει ο ήρωας των κόκκινων δανείων