Γεροβασίλη: «Δεν θα είμαι υποψήφια για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ»

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεροβασίλη: Δε θα είμαι υποψήφια – Να κάνουμε τα πάντα για να μην κερδίσει ο Κασσελάκης

Στο ενδεχόμενο υποψηφιότητάς της για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ αναφέρθηκε η Όλγα Γεροβασίλη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Όλγα Γεροβασίλη: Δεν θα είμαι υποψήφια πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

Η Όλγα Γεροβασίλη ξεκαθάρισε ότι δεν θα είναι υποψήφια για την προεδρία προσθέτοντας ότι «ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε μεγάλη υπομονή με τον κύριο Κασσελάκη».

Διαβάστε το στο in.gr

Όλγα Γεροβασίλη: Δεν θα είμαι υποψήφια πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

Η Όλγα Γεροβασίλη ξεκαθάρισε ότι δεν θα είναι υποψήφια για την προεδρία προσθέτοντας ότι «ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε μεγάλη υπομονή με τον κύριο Κασσελάκη».

Διαβάστε το στο tanea.gr

Γεροβασίλη: Δεν θα είμαι υποψήφια πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – Μεγάλη κεντροαριστερά με Τσίπρα

«Ο κόσμος του ΣΥΡΙΖΑ έδειξε μεγάλη ανοχή στον κ.Κασσελάκη - Πρέπει να κάνουμε τα πάντα για να μην κερδίσει» είπε η Όλγα Γεροβασίλη

Διαβάστε το στο tovima

Όλγα Γεροβασίλη: Δεν θα είμαι υποψήφια πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

Η Όλγα Γεροβασίλη ξεκαθάρισε, το πρωί της Δευτέρας, πως δεν θα είναι υποψήφια για την προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ. Σε δηλώσεις της στον ΑΝΤ1 και την εκπομπή «Καλημέρα Ελλάδα», η κ. Γεροβασίλη σημείωσε πως η απόφασή της είναι να μη μετέχει στην εκλογική κούρσα. Σύμφωνα με την κ. Γεροβασίλη, «ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε μεγάλη υπομονή με τον κύριο Κασσελάκη». Περισσότερα σε λίγο…

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Καιρός: Το «διάγραμμα της αλήθειας» δείχνει την ανατροπή - Καλοκαιράκι και ξαφνικά... κρύο!

Διονύσης Πρώιος: Η ανατριχιαστική οικογενειακή ιστορία: Με μηχανή είχε σκοτωθεί από μηχανή

«Οι 3 μάγοι» στον Παναθηναϊκό, «Κάτι πάει λάθος» στην ΑΕΚ - Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων

Ο καρκίνος του μαστού δεν αποκλείει την πιθανότητα θηλασμού

Επιζήσασα του Ολοκαυτώματος έκανε πράξη την τελευταία της επιθυμία - Συνάντησε την αδερφή της

Κίνα: Αεροπλάνο κινείται στους δρόμους - Άναυδοι έμειναν οι οδηγοί