Φάρμα – Τάσος: «Πρέπει να πάω στον πλαστικό μου, δεν μπορώ να φανταστώ άντρες να θεωρούν ταμπού το μπότοξ»

00:11 - 23/09/2024

Ένας ακόμα παίκτης που συστήθηκε στο τηλεοπτικό κοινό στη Φάρμα είναι ο hairstylist, Βάσος Βασιλείου, ο οποίος μίλησε για τον λόγο που δήλωσε συμμετοχή στο παιχνίδι και τα προτερήματα που πιστεύει πως έχει λόγω του επαγγέλματός του. «Ασχολούμαι με την κομμωτική τα τελευταία 20 χρόνια. Ήταν όνειρο ζωής για εμένα, το επάγγελμά μου έχει κάτι μαγικό. Είναι ανθρωποκεντρικό και μου αρέσει να ασχολούμαι με τους ανθρώπους. Γίνομαι καλύτερος άνθρωπος μέσα από τους ανθρώπους. Λόγω της φύσης της δουλειάς μου νομίζω ότι θα τα πάω καλά και με τις γυναίκες και με τους άντρες. Μπορώ να χειραγωγήσω μία γυναίκα κι έναν άντρα» είπε ο Βάσος Βασιλείου στη Φάρμα. Όταν από την παραγωγή τον ρώτησαν τι σκέφτεται

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Γερμανία: «Το κόμμα του καγκελάριου κέρδισε, ο καγκελάριος έχασε» – Πώς είδαν το αποτέλεσμα στο Βρανδεμβούργο γερμανικά ΜΜΕ

Ζερόμ Καλούτα: «Μεγάλωσα χωρίς πατέρα, όταν ήμουν δύο χρονών έφυγε από εδώ»

«Μπορούμε να πλήξουμε οποιονδήποτε απειλεί τους πολίτες του Ισραήλ», διαμηνύει ο αρχηγός του Ισραηλινού στρατού Χέρζι Χαλεβί

Γιώργος Νινιός: «Το αποφεύγω και το σιχαίνομαι αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό»

Θρίλερ με 35χρονο αγνοούμενο από την Καρδίτσα – Τα πράγματά του βρέθηκαν στη Θεσσαλονίκη

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 23/9/2024