Η Χεζμπολάχ μιλά για «ανοιχτή μάχη ξεκαθαρίσματος» με το Ισραήλ: «Οι επιθέσεις θα συνεχιστούν» απαντά ο ισραηλινός υπουργός Άμυνας

18:19 - 22/09/2024

Η κατάσταση στη Μέση Ανατολή κλιμακώνεται πολύ επικίνδυνα τις τελευταίες ημέρες, μετά τις συνεχείς επιθέσεις που εξαπολύει τόσο το Ισραήλ κατά του Λιβάνου όσο και η Χεζμπολάχ προς τα ισραηλινά εδάφη. Και ενώ όλος ο πλανήτης παρακολουθεί τις πολυμέτωπες μάχες στη Μέση Ανατολή, ο γενικός γραμματέας της Χεζμπολάχ Ναΐμ Κασέμ δήλωσε σήμερα (22.09.2024) πως ο ... Περισσότερα To άρθρο Η Χεζμπολάχ μιλά για «ανοιχτή μάχη ξεκαθαρίσματος» με το Ισραήλ: «Οι επιθέσεις θα συνεχιστούν» απαντά ο ισραηλινός υπουργός Άμυνας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μητσοτάκης: Έχουμε την ευκαιρία να κάνουμε κάτι πριν να είναι πολύ αργά και να φτάσουμε στην επόμενη παγκόσμια κρίση

Τα νέα μέτρα για να ανοίξουν τα κλειστά ακίνητα

Γιώργος Ρους: «Ήταν επιλογή μου να μην ξέρει έντονα ο κόσμος το πρόσωπό μου»

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση της 17χρονης Μαρίας από την Καλλιθέα - Η ανακοίνωση του Χαμόγελου του Παιδιού

Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Το ότι η Λίτσα Πατέρα εξαφανίστηκε μετά από 33 χρόνια στον AΝΤ1, μου δείχνει έλλειψη σεβασμού»

Mεγάλο μποτιλιάρισμα στην εθνική οδό Αθηνών - Κορίνθου στο ύψος των Μεγάρων λόγω ανατροπής οχήματος