Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Είμαι στην προεμμυνόπαυση και αυτό προκαλεί σοβαρές ορμονικές διαταραχές»

18:09 - 22/09/2024

Στο σκηνικό με την ρεπόρτερ, η οποία την έφερε σε δύσκολη θέση αλλά και στην ιδιαίτερη περίοδο που περνά τους τελευταίους μήνες αναφέρθηκε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου. Την Πηνελόπη Αναστασοπούλου συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Weekenders», η οποία μίλησε για το άγχος που την έχει καταβάλλει το τελευταίο διάστημα, για τις αλλαγές που βιώνει στη ζωή ... Περισσότερα To άρθρο Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Είμαι στην προεμμυνόπαυση και αυτό προκαλεί σοβαρές ορμονικές διαταραχές» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Εκλογές στη Γερμανία: Οριακό προβάδισμα για το SPD στο Βρανδεμβούργο κόντρα στις δημοσκοπήσεις – Δεύτερο το ακροδεξιό AfD

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Από 10 ευρώ ξεκινούν τα εισιτήρια για το ντέρμπι στο ΟΑΚΑ

Ναυάγιο Bayesian: Στόχος ξένων κυβερνήσεων οι σκληροί δίσκοι του Λιντς – «Μπορεί να πέσουν σε λάθος χέρια»

Η Στουτγκάρδη «διέλυσε» με 5-1 την Μπορούσια Ντόρτμουντ στην Bundesliga

Κόρα Καρβούνη: «Θεωρώ παράλογα τα social media, μου δημιούργησαν ένα είδος θλίψης»

Μητσοτάκης: Έχουμε την ευκαιρία να κάνουμε κάτι πριν να είναι πολύ αργά και να φτάσουμε στην επόμενη παγκόσμια κρίση