Γεσθημανή Κουτούζογλου: Περνάει στρατοδικείο η παίκτρια του Survivor – Κατηγορείται για λιποταξία

17:56 - 22/09/2024

H υπαξιωματικός των Ειδικών Δυνάμεων, Γεσθημανή Κουτούζογλου, που συμμετείχε στο Survivor παρουσιάστηκε σήμερα στον εισαγγελέα του Στρατοδικείου. Η 36χρονη επέστρεψε χθες Σάββατο (21.9.24) στην Ελλάδα από τον Άγιο Δομίνικο, καθώς ειδοποιήθηκε από την οικογένειά της να αποχωρήσει από το ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ. Αναλυτικά η ανακοίνωση της οικογένειας: «Ενόψει δημοσιευμάτων και τοποθέτηση σε τηλεοπτικές εκπομπές αναφορικά με τη συμμετοχή της που αξιωματικού Κουτούζογλου Γεσθημανής στο τηλεοπτικό πρόγραμμα Survivor που προβάλλεται από τον τηλεοπτικό σταθμό ΣKAI, διευκρινίζεται ότι κυρία Γεσθημανή Κουτούζογλου έχει ασκήσει τα δικαιώματα που κατά την αντίληψή της παρέχει η κείμενη νομοθεσία

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεσθημανή Κουτούζογλου: Στο στρατοδικείο η καταδρομέας του Survivor - Επέστρεψε στην Αθήνα από τον Άγιο Δομίνικο και συνελήφθη

Οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν ότι όταν προσγειώθηκε στην Αθήνα, συνελήφθη και μεταφέρθηκε στη Θεσσαλονίκη για να δικαστεί

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Survivor: Ελεύθερη υπό όρους η παίκτρια που κατηγορείται για λιποταξία

Η υπαξιωματικός των Ειδικών Δυνάμεων, Γεσθημανή Κουτούζογλου, επέστρεψε στην Ελλάδα από τον Άγιο Δομίνικο, αφού ενημερώθηκε από την οικογένειά της ότι κατηγορείται για δύο αδικήματα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ