Τριαντάφυλλος: «Τι είναι το non binary; Έχω φίλους που έλεγαν ότι είναι ο Αγαμέμνωνας και τους έκλειναν μέσα»

17:46 - 22/09/2024

Για τον διαδικτυακό ντόρο που έχει δημιουργηθεί γύρω από το όνομα του Μάρκου Σεφερλή σχολίασε ο Τριαντάφυλλος. Ο γνωστός τραγουδιστής με αφορμή  την έναρξη των νυχτερινών του εμφανίσεων με τον Βαλάντη και τη Χριστίνα Κολέτσα, μίλησε στις κάμερες και τοποθετήθηκε στο ζήτημα με τον Μάρκο Σεφερλή και την κατακραυγή που δέχτηκε στο ίντερνετ. Ο Τριαντάφυλλος ... Περισσότερα To άρθρο Τριαντάφυλλος: «Τι είναι το non binary; Έχω φίλους που έλεγαν ότι είναι ο Αγαμέμνωνας και τους έκλειναν μέσα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κόρα Καρβούνη: «Θεωρώ παράλογα τα social media, μου δημιούργησαν ένα είδος θλίψης»

Μητσοτάκης: Έχουμε την ευκαιρία να κάνουμε κάτι πριν να είναι πολύ αργά και να φτάσουμε στην επόμενη παγκόσμια κρίση

Τα νέα μέτρα για να ανοίξουν τα κλειστά ακίνητα

Γιώργος Ρους: «Ήταν επιλογή μου να μην ξέρει έντονα ο κόσμος το πρόσωπό μου»

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση της 17χρονης Μαρίας από την Καλλιθέα - Η ανακοίνωση του Χαμόγελου του Παιδιού

Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Το ότι η Λίτσα Πατέρα εξαφανίστηκε μετά από 33 χρόνια στον AΝΤ1, μου δείχνει έλλειψη σεβασμού»