Ακρίτα σε Τσέκερη: Αν παραιτηθώ από την ΚΟ δεν θα κρατήσω την έδρα ως ανεξάρτητη, ή με τον ΣΥΡΙΖΑ ή σπίτι μου

16:45 - 22/09/2024

Xθες, ο πρώην διευθυντής της Αυγής έθεσε με ανάρτησή του στο facebook το ερώτημα «από πού υπέβαλε παραίτηση η Ακρίτα»

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απάντηση Ακρίτα στον Τσέκερη: Αν παραιτηθώ από την Κ.Ο δεν θα κρατήσω την έδρα ως ανεξάρτητη - Ή με τον ΣΥΡΙΖΑ ή σπίτι μου

O πρώην διευθυντής της Αυγής μέσω ανάρτησής του στο Facebook έθεσε το ερώτημα "από πού υπέβαλε παραίτηση η Ακρίτα"

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

H Ακρίτα απαντά στον Τσέκερη: Αν παραιτηθώ από την ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ δεν θα κρατήσω την έδρα ως ανεξάρτητη

H βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Έλενα Ακρίτα απάντησε μέσω Facebook στην χθεσινή ερώτηση του πρώην διευθυντή της Αυγής, Άγγελου Τσέκερη «από πού υπέβαλε παραίτηση η Ακρίτα» «Δεν στέλνεις επιστολή παραίτησης στον ΠτΒ αν δεν έχει προηγηθεί επιστολή στον Πρόεδρο της ΚΟ του κόμματος. Αυτό έκανε ο Όθωνας Ηλιοπουλος, αυτό έπραξα με δική μου πρωτοβουλία. Ο Νίκος Παππάς στη συνομιλία που είχαμε, απερριψε κατηγορηματικά το ενδεχόμενο αποχώρησης μου και με προέτρεψε να αναθεωρήσω την πρόθεση μου» τόνισε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης της η Έλενα Ακρίτα. Και πρόσθεσε: «Δεν υπάρχει περίπτωση να παραιτηθώ από την ΚΟ και να κρατήσω την έδρα, ως ανεξάρτητη. Ποτέ. Με τίποτα. Αλλά με τίποτα. Ή με τον ΣΥΡΙΖΑ ή σπίτι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Έχουν αρχίσει να ασπρίζουν τα μαλλιά σας; Τώρα η επιστήμη βρήκε τον τρόπο να το αντιστρέψετε

Πέντε προβλήματα στη σχέση πιο σοβαρά κι από την απιστία

Παναθηναϊκό στάδιο: Η μέρα που μπήκε στα ρεκόρ Guinness

Ντόναλντ Τραμπ: Αναμνηστικά ασημένια 100δόλαρα για την ενίσχυση της καμπάνιας

Δήμος Δυτικής Λέσβου: Ανοιχτό εργαστήρι για την ψηφιακή πλατφόρμα εξυπηρέτησης των δημοτών Citylab

Bayesian: Αυξάνονται τα μέτρα ασφαλείας στο ναυάγιο - «Φόβοι ότι οι σκληροί δίσκοι του Λιντς είναι στόχος ξένων κυβερνήσεων»