Άννα Κουρή: Πριν τρία χρόνια θα με ενδιέφερε remake των «Μεν και Δεν», τώρα έχω χάσει το ενδιαφέρον μου

10:18 - 22/09/2024

“Είναι μία σειρά που είμαι ευγνώμων που την έκανα γιατί ήταν και ποιοτική και πετυχημένη” δήλωσε η Άννα Κουρή. Η Άννα Κουρή έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στον Παναγιώτη Βαζαίο και μίλησε για τη σειρά που την έκανε ευρέως γνωστή και αν ένιωσε πως την εγκλώβισε ο ρόλος της “Βάνιας”. Αισθάνεστε την ταμπέλα της “Βάνας” ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Κουρή: Πριν τρία χρόνια θα με ενδιέφερε remake των «Μεν και Δεν», τώρα έχω χάσει το ενδιαφέρον μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

«Οχυρώνονται» τα νοσοκομεία στο βόρειο Ισραήλ μετά τις επιθέσεις της Χεζμπολάχ - Πυραύλους κρουζ και drones εκτόξευσε και Ισλαμική Αντίσταση του Ιράκ

Σούνες για Μαρσιάλ: «Ίσως αυτό να είναι το επίπεδό του, να πάει στην ΑΕΚ στα 28 του»

«Μυστήριο» η αλλαγή στην εμφάνιση της Δούκισσας Νομικού - Η ανάρτησή της με καστανά μαλλιά

Στον εισαγγελέα του στρατοδικείου η Γεσθημανή Κουτούζογλου από το Survivor - Κατηγορείται για λιποταξία εκτός Ελλάδας

Το καστ των Friends ανησυχεί για τον «Τζόι» μετά τον θάνατο του Matthew Perry - «Ακούνε νέα του όλο και λιγότερο»

Σε εμπόλεμη κατάσταση τα νοσοκομεία βόρεια του Ισραήλ μετά τις επιθέσεις της Χεζμπολάχ