Βασίλης Χαλακατεβάκης: Το παιδί μας ήταν η ολοκλήρωση μιας μεγάλης αγάπης και μιας οικογένειας

08:18 - 22/09/2024

“Είμαι ευτυχισμένος και πιο ολοκληρωμένος από ποτέ” εξομολογήθηκε ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Στην απόφαση να γίνει πατέρας σε μεγάλη ηλικία, μιας και έγιναν για πρώτη φορά γονείς με την εκλεκτή της καρδιάς του, αναφέρθηκε ο Βασίλης Χαλακατεβάκης στην εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα On Time Σαββατοκύριακο και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου.  Υπήρξαν ... Περισσότερα To άρθρο Βασίλης Χαλακατεβάκης: Το παιδί μας ήταν η ολοκλήρωση μιας μεγάλης αγάπης και μιας οικογένειας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Παναθηναϊκός – Πανσερραϊκός: Θέλει να επιστρέψει στις νίκες στο άδειο ΟΑΚΑ το «τριφύλλι»

Κυριάκος Μητσοτάκης: Η πολιτική στήριξης της νέας οικογένειας να γίνει κίνητρο για να επιστρέψουν Έλληνες του εξωτερικού

Το παρκάρισμα του αιώνα στην Κέρκυρα - Το αυτοκίνητο βρέθηκε κατακόρυφα!

Άννα Κουρή: Πριν τρία χρόνια θα με ενδιέφερε remake των «Μεν και Δεν», τώρα έχω χάσει το ενδιαφέρον μου

Οι 16 βασικοί κανόνες που θα σας κάνουν gentleman

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης στη Νέα Υόρκη: Η ομιλία του στη Σύνοδο του ΟΗΕ και οι επαφές με τον σεΐχη του Κουβέιτ