Πολάκης μετά την ΚΕ ΣΥΡΙΖΑ: Ήταν επώδυνη διαδικασία - Το δικό μου πόθεν έσχες είναι γνωστό εδώ και χρόνια

22:54 - 21/09/2024

Θα οργανώσω και θα οργώσω όλη τη χώρα προκειμένου να φέρω το μήνυμα ενός προγραμματικού λόγου για την ανασυγκρότηση του ΣΥΡΙΖΑ, τόνισε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πολάκης μετά την ΚΕ: Επώδυνη η κατάσταση στον ΣΥΡΙΖΑ - Το δικό μου Πόθεν Έσχες είναι γνωστό εδώ και χρόνια

'Επώδυνη η κατάσταση στο ΣΥΡΙΖΑ', δήλωσε ο Παύλος Πολάκης, μετά το τέλος των εργασιών της Κεντρικής Επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Πολάκης: Επώδυνη η διαδικασία – Το δικό μου πόθεν έσχες είναι γνωστό εδώ και χρόνια

Είναι δύσκολη διαδρομή αλλά θα την περπατήσουμε και θα βγούμε νικητές» δήλωσε μεταξύ άλλων ο Παύλος Πολάκης μετά τη συνεδρίαση της ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μέση Ανατολή: Η Ουάσινγκτον ζητά από Αμερικανούς υπηκόους να φύγουν από τον Λίβανο όσο γίνονται ακόμη πτήσεις

Πόλεμος στην Ουκρανία: Νυχτερινά ρωσικά πλήγματα σε πολυώροφο κτίριο στο Χάρκοβο - Τουλάχιστον 13 τραυματίες

Παναθηναϊκός - Παρτίζαν 64-75: Αποτέλεσμα που θα ξεχαστεί γρήγορα για το ανέτοιμο «τριφύλλι» - Δείτε τα highlights

Ραγδαία η άνοδος της Ακροδεξιάς στο Βρανδεμβούργο - Τι θα σημαίνει μια ήττα για SPD και Σολτς

Η ανάρτηση του «τρολ» Πεν Νταλαούρα για τα κλαρίνα και την Άρτα

Πόλεμος στο Ισραήλ: Φόβοι για νέες επιθέσεις από τη Χεζμπολάχ - Περιορισμοί στις συγκεντρώσεις