Νίκος Παπανδρέου: «Στηρίξτε Παύλο Γερουλάνο, είναι ο νέος αρχηγός που θέλουμε»

20:47 - 21/09/2024

Σε δήλωση, υπέρ της υποψηφιότητας του Παύλου Γερουλάνου, για την προεδρία του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, προέβη, ο ευρωβουλευτής, Νίκος Παπανδρέου, ο οποίος παρέστη σε συγκέντρωση υποστηρικτών του στη Δάφνη, λέγοντας: «Στήριξα τον Παύλο Γερουλάνο. Είπα ότι έχει τα στοιχεία που θέλουμε, για τον επόμενο αρχηγό του ΠΑΣΟΚ. Θέλουμε να πάει καλά. Όσοι με ακούνε, να τον στηρίξουνε. Είναι γνήσιος, είναι ΠΑΣΟΚ, είναι πράσινος και με αυτόν θα γίνουμε σοβαρή αξιωματική αντιπολίτευση και συμπολίτευση». Σε ανάρτησή του, με τη δήλωση του Ευρωβουλευτή, ο Παύλος Γερουλάνος, θέλησε να τον ευχαριστήσει για ακόμη μία φορά, για τη στήριξη, γράφοντας: «Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου τον Νίκο Παπανδρέου, για

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος: Εκτιμώμεν όλες τις προσπάθειες διασώσεως των παραδόσεων

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Θα είμαι γριούλα και θα είμαι ακόμα η Ερατώ από τους Ψίθυρους Καρδιάς»

Οι προσκλήσεις και οι αφίξεις για το γάμο της Θεοδώρας και του Μαθιου Κουμάρ

Τρέχει για μεταγραφή ο ΠΑΟΚ – Έκπληξη με Έλληνα και μεγάλο όνομα πρώην της Ρεάλ!

Η Γεσθημανή του Survivor επιστρέφει στην Αθήνα όπου την περιμένει η Στρατονομία για να την συλλάβει

Serie A: Χωρίς νικητή το ντέρμπι της Γιουβέντους με τη Νάπολι