Ναν: «Δεν είμαι έτοιμος για αυτό που θα δω στο Καλλιμάρμαρο»

17:19 - 21/09/2024

Ανυπόμονος για το Καλλιμάρμαρο και το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Παρτίζαν, αλλά όχι έτοιμος για αυτό που θα ζήσει, δηλώνει ο Κέντρικ Ναν.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναν: «Δεν είμαι έτοιμος για αυτό που θα δω στο Καλλιμάρμαρο»

Ο Κέντρικ Ναν δεν μπορεί να περιμένει άλλο για το τον αγώνα του Παναθηναϊκού με την Παρτιζάν στο Καλλιμάρμαρο για το τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος”. Ο Παναθηναϊκός διοργανώνει μία ιστορική γιορτή στο Καλλιμάρμαρο, με το έκτο τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος” να διεξάγεται σε ανοιχτό γήπεδο μπροστά σε 35.000 κόσμο! Ο Κέντρικ Ναν παραχώρησε συνέντευξη στο Swish Cultures ... Περισσότερα To άρθρο Ναν: «Δεν είμαι έτοιμος για αυτό που θα δω στο Καλλιμάρμαρο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Αταμάν στο Gazzetta: «Πολύ περίεργο που δεν μπορεί να έρθει ο Γιαννακόπουλος, έφτιαξε την καλύτερη αθλητική διοργάνωση στην Ελλάδα»

Πήλιος: «Όνειρο να προπονούμαι με Μαρσιάλ, Λαμέλα και Περέιρα, έπαιζα μαζί τους στο Play Station»!

Αλμέιδα: «Έγινε μεγάλη προσπάθεια από το κλαμπ για Μαρσιάλ, ίσως την επόμενη εβδομάδα στις ομαδικές προπονήσεις»

MercedesOnly: Το νέο πρόγραμμα απόκτησης μίας Mercedes-Benz

Μυστηριώδες θηρίο «έκοβε» βόλτες στα βουνά της Μινεσότα: «Δεν έχουμε ξαναδεί κάτι τέτοιο» (vid)

Αράο: «Να είμαστε πιο συμπαγείς για να αποφεύγουμε τις μεγάλες μπαλιές»