Χειροπέδες σε 54χρονο για παιδική πορνογραφία: Βρήκαν στο σπίτι του αρχεία σεξουαλικής κακοποίησης εφήβων

15:19 - 21/09/2024

Στα ίχνη ενός 54χρονου και ενός 71χρονου, έφτασε η Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος καθώς και οι δύο τους φέρεται πως είχαν στους υπολογιστές τους υλικό παιδικής πορνογραφίας. Οι δύο άνδρες πιάστηκαν στα «δίχτυα» της Δίωξης του Ηλεκτρονικού Εγκλήματος, όταν αποκαλύφθηκε πως είχαν πρόσβαση σε διαδικτυακή εφαρμογή για να αποθηκεύουν φωτογραφίες και βίντεο με παιδική πορνογραφία. Οι ... Περισσότερα To άρθρο Χειροπέδες σε 54χρονο για παιδική πορνογραφία: Βρήκαν στο σπίτι του αρχεία σεξουαλικής κακοποίησης εφήβων δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εξιχνιάστηκαν δύο υποθέσεις παιδικής πορνογραφίας - Συνελήφθη 54χρονος που είχε αρχεία σεξουαλικής κακοποίησης εφήβων

Ένας 54χρονος και ένας 71χρονος κατηγορούνται για πορνογραφία ανηλίκων μέσω διαδικτύου

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Δημήτρης Γιαννακόπουλος: «Μου απαγορεύεται να είμαι παρών στο event για τον πατέρα μου»

Διαγραφή του Μάριου Σαλμά από την ΚΟ της ΝΔ με εισήγηση Μητσοτάκη

Formula 1: Ο Λάντο Νόρις πήρε την pole position στη Σιγκαπούρη, καταστροφή για Ferrari

Ο Δημήτρης Σιόβας ετοιμάζεται να φορέσει τη φανέλα του Ηρακλή

Ertflix: Ο ασπρόμαυρος κινηματογράφος σε ένα μοναδικό αφιέρωμα – Ο Αρτίστας και άλλες 9 ταινίες

Βόλος - ΠΑΟΚ 0-0 live: Μεγάλες χαμένες ευκαιρίες οι φιλοξενούμενοι μετά το πέναλτι που έπιασε ο Κοτάρσκι