Απόστολος Γκλέτσος για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν κάνει το παιδί, είμαι έτοιμος να γίνω ο επόμενος πρωθυπουργός»

14:55 - 21/09/2024

«Του μίλησα του Στέφανου Κασσελάκη, και μετά άρχισα να τα λέω δημόσια μήπως τα ακούσει και αλλάξει κάτι. Δεν άλλαξε, μόνος του καταστράφηκε», είπε ο Απόστολος Γκλέτσος. Για τον εμφύλιο που έχει ξεσπάσει στον ΣΥΡΙΖΑ, τον αρχηγό του κόμματος Στέφανο Κασσελάκη αλλά και την πιθανότητα να γίνει ο επόμενος πρωθυπουργός της χώρας, μίλησε σήμερα το ... Περισσότερα To άρθρο Απόστολος Γκλέτσος για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν κάνει το παιδί, είμαι έτοιμος να γίνω ο επόμενος πρωθυπουργός» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γκλέτσος για Κασσελάκη: Δεν κάνει το παιδί – «Είμαι έτοιμος για πρωθυπουργός»

«Βεβαίως κάναμε λάθος που στηρίξαμε τον Στέφανο Κασσελάκη», είπε ο Απόστολος Γκλέτσος - «Είναι αλαζόνας, δεν γίνεται να κάνει επίδειξη πλουτισμού», πρόσθεσε

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Δημήτρης Γιαννακόπουλος: «Μου απαγορεύεται να είμαι παρών στο event για τον πατέρα μου»

Διαγραφή του Μάριου Σαλμά από την ΚΟ της ΝΔ με εισήγηση Μητσοτάκη

Formula 1: Ο Λάντο Νόρις πήρε την pole position στη Σιγκαπούρη, καταστροφή για Ferrari

Ο Δημήτρης Σιόβας ετοιμάζεται να φορέσει τη φανέλα του Ηρακλή

Ertflix: Ο ασπρόμαυρος κινηματογράφος σε ένα μοναδικό αφιέρωμα – Ο Αρτίστας και άλλες 9 ταινίες

Βόλος - ΠΑΟΚ 0-0 live: Μεγάλες χαμένες ευκαιρίες οι φιλοξενούμενοι μετά το πέναλτι που έπιασε ο Κοτάρσκι