Σελένα Γκόμεζ: Απαντάει στους επικριτές της μετά την αποκάλυψη ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά

14:18 - 21/09/2024

Αυτή είναι η ζωή μου, αυτή είμαι, τόνισε η 32χρονη σταρ

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σελένα Γκόμεζ: Η απάντηση στους haters μετά την αποκάλυψη ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά – «Αυτή είμαι, άντε γ@@ε»

Το γεγονός ότι δεν μπορεί να κυοφορήσει δικά της παιδιά σχολίασε δημοσίως για πρώτη φορά η Σελένα Γκόμεζ, δίνοντας μία αποστομωτική απάντηση σε όσους την έκριναν για τα προβλήματα υγείας της. Η 32χρονη πρωταγωνίστρια της τηλεοπτικής σειράς «Only Murders in the Building» έδωσε το δικό της μήνυμα στην εκδήλωση «Women in Film» στο Μπέβερλι Χιλς ... Περισσότερα To άρθρο Σελένα Γκόμεζ: Η απάντηση στους haters μετά την αποκάλυψη ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά – «Αυτή είμαι, άντε γ@@ε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Αυτές οι γυναίκες έφτιαξαν κοινότητα στο διαδίκτυο, όταν αποφάσισαν ότι δεν θέλουν να κάνουν παιδιά

Μπραντ Πιτ: Η κοινή έξοδος με την 31χρονη σύντροφό του μετά την εμφάνιση στο κόκκινο χαλί

Ρίντλεϊ Σκοτ: Αποκάλυψε ότι έχει ήδη ιδέες για ένα τρίτο Gladiator

Παύλος Πολάκης: Στήριξα αρχικά τον Κασσελάκη, συγχώρησα πολλές ατιμίες απέναντί μου

Οι φράσεις που δείχνουν έλλειψη αυτοπεποίθησης στη δουλειά

ΣΥΡΙΖΑ: Επίσπευση των εκλογών ζητούν Κασσελάκης και Πολάκης – Την πρόταση της Πολιτικής Γραμματείας στηρίζουν οι 87