Διονύσης Πρώιος: Όσα είχε δηλώσει για τον χαμό του γιου του

23:20 - 20/09/2024

Η μηχανή που οδηγούσε κι η τραγική σύμπτωσηΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διονύσης Πρώιος: Η συγκινητική εξομολόγηση που είχε κάνει για τον γιο του που σκοτώθηκε σε τροχαίο

Ο Διονύσης Πρώιος πριν από χρόνια είχε προχωρήσει σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση για την απώλεια του γιου του, που επίσης είχε σκοτωθεί σε τροχαίο. Στα τέλη Δεκεμβρίου του 2022 είχε μιλήσει σε εκπομπή του OPEN, αναφέροντας ότι «οι γιορτές δεν είναι από τα… χαρούμενά μου. Η οικογένειά μου έχει διαλυθεί, νιώθω μόνος, νιώθω ότι πάντα κάτι λείπει. Ο γιος μου είχε ξεκινήσει σαν βοηθός σεφ και μετά ανέλαβε μόνος του. Τη μέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, τους χαιρέτησε όλους και τους είχε πει “να προσέχετε τον πατέρα μου». «Εμένα με φίλησε 2-3 φορές, μου έλεγε “είσαι ο καλύτερος που υπάρχει, πατέρα να το θυμάσαι αυτό”. Η τελευταία εικόνα που είχα από τον Μιχάλη ήταν σαν να μας… χαιρετούσε», είχε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Από «κόκκινος διάβολος» ...ιερέας: Ο πρώην ποδοσφαιριστής που «βαρέθηκε τα χρήματα και τα μοντέλα»

Θεσσαλονίκη: Πάνω από 1.000 κλήσεις

Κρήτη: Άγριος καβγάς 12χρονων μαθητών - Ο ένας κατέληξε στο νοσοκομείο

ΗΠΑ στο ΣΑ του ΟΗΕ: «Ούτε επιθυμητή, ούτε αναπόφευκτη» μια ευρύτερη σύγκρουση στη Μέση Ανατολή

Liveblog: 3ο πλήγμα για τη Χεζμπολάχ ο θάνατος του διοικητή κι άλλων 10 της «ελίτ» των δυνάμεών της

Ολονύχτια μάχη με τις φλόγες στην Κάρπαθο: Ενισχύθηκαν οι δυνάμεις της Προσβεστικής