Κάμαλα Χάρις: «Αν κάποιος εισβάλει στο σπίτι μου, θα τον πυροβολήσω»

21:27 - 20/09/2024

Καλεσμένη στην Όπρα Γουίνφρεϊ, η Χάρις δήλωσε πως θα αμυνόταν με όπλο, σε περίπτωση που κάποιος εισέβαλε στο σπίτι της, σοκάροντας το κοινό

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάμαλα Χάρις για οπλοκατοχή: "Αν μπει κάποιος στο σπίτι μου, θα τον πυροβολήσω" - Δείτε βίντεο

Αφού είπε τι θα κάνει με το όπλο της αν κάποιος μπει στο σπίτι της, πρόσθεσε γελώντας "μάλλον δεν έπρεπε να το πω αυτό"

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η ατάκα της Κάμαλα Χάρις που είπε στην Όπρα Γουΐνφρι και σόκαρε - «Αν κάποιος εισβάλει στο σπίτι μου θα τον πυροβολήσω»

Αντιδράσεις προκάλεσε η Κάμαλα Χάρις που βρέθηκε καλεσμένη στο talk-show της Όπρα Γουίνφρεϊ μετά από μία ατάκα που είπε. Η δημοφιλής παρουσιάστρια Όπρα Γουίνφρεϊ υποδέχθηκε χτες Πέμπτη (19.09.2024) την υποψήφια Δημοκρατική πρόεδρο, Κάμαλα Χάρις η οποία δήλωσε πως θα αμυνόταν με όπλο, σε περίπτωση που κάποιος εισέβαλε στο σπίτι της, προκαλώντας θύελλα αντιδράσεων. «Έχω όπλο. ... Περισσότερα To άρθρο Η ατάκα της Κάμαλα Χάρις που είπε στην Όπρα Γουΐνφρι και σόκαρε - «Αν κάποιος εισβάλει στο σπίτι μου θα τον πυροβολήσω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κάμαλα Χάρις: «Αν κάποιος εισβάλει στο σπίτι μου, θα τον πυροβολήσω»

Καλεσμένη στην Όπρα Γουίνφρεϊ, η Χάρις δήλωσε πως θα αμυνόταν με όπλο, σε περίπτωση που κάποιος εισέβαλε στο σπίτι της, σοκάροντας το κοινό

Διαβάστε το στο Gazzetta

ΗΠΑ-Κάμαλα Χάρις: «Αν κάποιος εισβάλει στο σπίτι μου θα τον πυροβολήσω» -Η ατάκα που προκάλεσε χαμό

Ασαφής η θέση της Κάμαλα Χάρις ως προς το θέμα της οπλοκατοχής στις ΗΠΑ ενόψει των προεδρικών εκλογών Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κλιμάκωση της σύρραξης στη Μέση Ανατολή - Φόβος για τα αντίποινα της Χεζμπολάχ με τη δολοφονία του Ακίλ από το Ισραήλ

Wall Street: Με μεικτά πρόσημα αλλά κερδοφόρα εβδομάδα - Ο Dow συνέχισε πάνω από τις 42.000 μονάδες

Παναθηναϊκός: Οπαδός του «χτύπησε» τατουάζ τον... φαφούτη Ναν και ξετρέλανε τον Αμερικανό - Βίντεο, φωτογραφία

Απόστολος για Βίκυ: Το μόνο της άγχος είναι να χτενίσει τα μαλλιά της με ένα πιρούνι και να κοιτάξει το πρόσωπό της στο κουτάλι

Στους 14 οι νεκροί από το ισραηλινό πλήγμα στη Βηρυτό - Έγινε από μαχητικό F-35 λέει ο Λίβανος

Σάκης Κατσούλης για Τριαντάφυλλο: Το γυαλί που σπάει δεν ξανακολλάει ποτέ με τον ίδιο τρόπο