Όλγα Γεροβασίλη: Ο κύριος Κασσελάκης θα έπρεπε να έχει αποσυρθεί – Δε θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα

21:19 - 20/09/2024

«Ο άνθρωπος ήθελε ένα κόμμα ενός ανδρός αρχή. Τελεία. Όποιος είπε “ναι” ήταν καλά, όποιος έλεγε “όχι” ήταν αντίπαλος. Και μάλιστα με τη ρετσινιά του υπονομευτή, της νομεκλατούρας κτλ». Αυτά είπε μεταξύ άλλων η Όλγα Γεροβασίλη το βράδυ της Παρασκευής (20/9/24) μιλώντας για τον Στέφανο Κασσελάκη. Σε συνέντευξή της στον τηλεοπτικό σταθμό Attica Tv η ... Περισσότερα To άρθρο Όλγα Γεροβασίλη: Ο κύριος Κασσελάκης θα έπρεπε να έχει αποσυρθεί – Δε θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Όλγα Γεροβασίλη: Θα ανακοινώσω τις επόμενες ημέρες αν θα είμαι υποψήφια – Ο Κασσελάκης δεν θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα

Μέσα στις επόμενες ημέρες θα ανακοινώσει την απόφασή της για το αν θα είναι υποψήφια για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ, ξεκαθάρισε η βουλευτής Άρτας του κόμματος, Όλγα Γεροβασίλη. Η ίδια μιλώντας στο Attica τόνισε πως δεν είναι αυτοσκοπός, ενώ δήλωσε πως ο Στέφανος Κασσελάκης θα έπρεπε να έχει αποσυρθεί μόνος του από την κούρσα. Παράλληλα εμφανίστηκε σίγουρη πως ο έκπτωτος πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ «δεν θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα». «Η θέση της προεδρικής καρέκλας δεν ήταν ποτέ ζητούμενο. Σε όλη μου την πορεία το έχω δείξει. Δεν είχα συμπεριφορά δελφίνου. Δούλεψα σε όποιον ρόλο μου ανατέθηκε. Δεν είναι αυτοσκοπός. Δεν σέρνομαι από τα γεγονότα, γιατί αυτό που πιστεύω είναι ότι για να είμαι χρήσιμη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Τάσος αποχώρησε οικειοθελώς από το Survivor - Ανατροπή στο πρώτο συμβούλιο του νησιού

Euroleague: Ενδιαφέρον από funds της Σαουδικής Αραβίας, των ΗΠΑ και της Μεγάλης Βρετανίας για τις μετοχές της διοργάνωσης»

Επίθεση Πέτρου Παππά στην Όλγα Γεροβασίλη: «Με ποια ιδιότητα αποφαίνεται ποιος θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα;»

Εξάρθρωση σπείρας για διακίνηση ναρκωτικών στη Μύκονο - Τρεις συλλήψεις

Ο Μαξ Φερστάπεν τιμωρήθηκε με κοινωνική εργασία επειδή έβρισε σε συνέντευξη Τύπου της Formula 1

Άρης – Ολυμπιακός: Με Μάγιο, Χουάνκαρ αλλά χωρίς Φαμπιάνο η αποστολή των γηπεδούχων