Ορέστης Χαλκιάς: «Τι σε νοιάζει ρε αν φιλιούνται 2 άνδρες»

21:12 - 20/09/2024

Για τα δικαιώματα των ομοφυλόφιλων μίλησε ο Ορέστης Χαλκίας. Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στο Στούντιο 4 και ανέφερε ότι δεν φοβάται να απαντήσει στα ομοφοβικά σχόλια που μπορεί να ακούσει από ανθρώπους γύρω του. Αναλυτικά όσα είπε: «Κι εγώ εξοργίζομαι και θέλω να επιτεθώ, αλλά θέλω να κρατήσω κόντρα. Έχω έρθει για άλλο λόγο σε αυτή τη ζωή. Δεν παραιτούμαι κατευθείαν. Έχουν αλλάξει αυτά. Μία φίλη μου για παράδειγμα το αγόρι της δεν ήθελε ούτε να το δει το Maestro, επειδή ήξερε ότι υπάρχει μέσα γκέι ρόλος κι έρωτας. Με το που το είδε, ήταν αυτό που ήταν για εμένα ο στόχος κι είπε: κρίμα τα παιδιά, γιατί να μην ζούνε έτσι; Είναι μία νίκη. Τώρα ο άλλος που είναι αούγκανος κι έχει μάθει σε α

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Απάντηση Ολυμπιακού για Μαρσιάλ – Ρόχο και 11αδατο στόπερ της Ρίβερ

Ιταλία: Η εισαγγελία διέταξε κατάσχεση 74 εκ. ευρώ από κληρονόμους του Τζιάνι Ανιέλι

Νεκρός πρώην παίκτης του ελληνικού MasterChef – Τράκαρε με την ίδια μηχανή που είχε σκοτωθεί ο γιος του

Λύνει τη σιωπή της η γυναίκα που κατήγγειλε τον Πελικό γιατί την φωτογράφιζε: «Ευτυχώς πήγα στις Αρχές – Το έπαιζε θύμα»

Απολιθώματα ερπετών και εντόμων ηλικίας 300 εκατομμυρίων ετών ρίχνουν φως σε μια μυστήρια περίοδο της Γης

Η Χαμάς χαρακτήρισε «ωμή κλιμάκωση» την Ισραηλινή επίθεση στη Βηρυτό