Χριστίνα Μπόμπα: «Επαναπροσδιόρισα τη σχέση μου με τα social media, δεν με νοιάζει αν κρίνομαι από αυτό»

19:46 - 20/09/2024

«Μετά όταν κάνεις παιδιά, ζεις το τώρα. Είναι πολύ δύσκολο να κλέβεις τη στιγμή από τα παιδιά και να κάνεις stories, οπότε μπήκε σε εμένα σε μία άλλη θέση» δήλωσε η Χριστίνα Μπόμπα. Τη Χριστίνα Μπόμπα υποδέχθηκαν το απόγευμα της Παρασκευής (20.09.2024) η Νάνσυ Ζαμπέτογλου και ο Θανάσης Αναγνωστόπουλος στο «Στούντιο 4». Η γνωστή influencer ... Περισσότερα To άρθρο Χριστίνα Μπόμπα: «Επαναπροσδιόρισα τη σχέση μου με τα social media, δεν με νοιάζει αν κρίνομαι από αυτό» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

«Ευτυχώς έκανα την καταγγελία», λέει η γυναίκα που «ξεσκέπασε» την αρρωστημένη δράση του Ντομινίκ Πελικό

Πέθανε ο πρώην παίκτης του Masterchef Διονύσης Πρώιος σε ηλικία 58 ετών

e-ΕΦΚΑ – ΔΥΠΑ: Ο «χάρτης» των πληρωμών για την περίοδο 23 έως 27 Σεπτεμβρίου

Όλγα Γεροβασίλη: Ο κύριος Κασσελάκης θα έπρεπε να έχει αποσυρθεί – Δε θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα

Σκάφους του Λιμενικού καταδίωξε φουσκωτό με διακινητή μέχρι τα τουρκικά παράλια στην Αλικαρνασσό

Παναθηναϊκός – Μακάμπι 73-81: Φιλική ήττα πριν το τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος» για την ομάδα του Εργκίν Αταμάν