Ντένις Ρόντμαν για όλα: Νόμιζα ότι ήμουν γκέι λόγω των ρούχων μου - Μεσολάβησα για να συναντηθεί ο Τραμπ με τον Κιμ Γιονγκ-Ουν - Βίντεο

19:00 - 20/09/2024

Το κακό παιδί του NBA μίλησε και για τη σχέση του με την Μαντόνα

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντένις Ρόντμαν: «Νόμιζαν ότι ήμουν γκέι λόγω των ρούχων μου, μεσολάβησα για να συναντηθεί ο Τραμπ με τον Κιμ Γιονγκ Ουν»

O Ντένις Ρόντμαν ήταν αποκαλυπτικός για μια ακόμη φορά, με τον 5 φορές πρωταθλητή του ΝΒΑ, να μιλάει για τον κόσμο που θεωρούσε ότι ήταν γκέι, την συνάντηση του με τον Κιμ Γιονγκ Ουν, αλλά και τον γάμο με τον εαυτό του. Ο Ντένις Ρόντμαν, ένας από τους κορυφαίους αμυντικούς που έχουν παίξει στο ΝΒΑ, ... Περισσότερα To άρθρο Ντένις Ρόντμαν: «Νόμιζαν ότι ήμουν γκέι λόγω των ρούχων μου, μεσολάβησα για να συναντηθεί ο Τραμπ με τον Κιμ Γιονγκ Ουν» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Πανεπιστήμια: Ποιοι φοιτητές παίρνουν πτυχίο και ποιοι εγκαταλείπουν

Κάμαλα Χάρις: «Αν κάποιος εισβάλει στο σπίτι μου, θα τον πυροβολήσω»

Την κατάσχεση €74 εκατ. από τους κληρονόμους του Τζιάνι Ανιέλι διέταξε η Eισαγγελία του Τορίνο

Γεωργιάδης για Ακρίτα: Προσχηματική η παραίτησή της, επικοινωνιακή η μόνη της χρησιμότητα

ΗΠΑ: Η Βουλή των Αντιπροσώπων ενέκρινε νομοσχέδιο για την αύξηση του επιπέδου ασφαλείας των υποψηφίων προέδρων

H γυναίκα με σύνδρομο Down που δημιούργησε τη δική της επιχείρηση με κουλουράκια