Χρήστος Βαλαβανίδης για Σεφερλή: Είναι από αυτά που κλείνεις την κάμερα και φεύγεις

17:55 - 20/09/2024

«Δεν με αφορά ο κύριος Μάρκος Σεφερλής, κάνει πράγματα που δεν είναι της αρεσκείας μου», λέει ο Χρήστος Βαλαβανίδης. Για τον Μάρκο Σεφερλή απάντησε ο Χρήστος Βαλαβανίδης, σε συνέντευξη που έδωσε στο Πρωινό. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, επίσης, και για τη σάτιρα. «Ο κύριος Σεφερλής δεν με αφορά. Τον ξέρω από πολύ παλιά, ήταν πολύ ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Βαλαβανίδης για Σεφερλή: Είναι από αυτά που κλείνεις την κάμερα και φεύγεις δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Βαλαβανίδης για Σεφερλή: "Δεν με αφορά ο κύριος, κάνει πράγματα που δεν είναι της αρεσκείας μου"

«Είμαι εναντίον του σεξιστικού χιούμορ, γενικά δεν με ενδιαφέρει η κρεβατοκάμαρα, αλλά το σαλόνι», είπε ο Χρήστος Βαλαβανίδης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Οι ευχές των πρώην συμπαικτών του Αντονί Μαρσιάλ στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για την μεταγραφή του στην ΑΕΚ

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: «Έχω πάρει πολλά πράγματα από τον γιο μου»

Δέκα διοικητές της Χεζμπολάχ σκοτώθηκαν μαζί με τον Ιμπραχίμ Ακίλ στον Λίβανο - «Σχεδίαζαν νέα επίθεση στο Ισραήλ»

Η Ελλάδα στηρίζει την συμφωνία του ΟΟΣΑ για αποφυγή φορολογικών καταχρήσεων

Παγκόσμιος πανζουρλισμός στην επίσημη κυκλοφορία του iPhone 16 – Ουρές σε ΗΠΑ, Ινδία μέχρι Ρωσία

Παναθηναϊκός: Χωρίς Λεσόρ, Μπράουν και Καλαϊτζάκη με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ