Αντώνης Πρέκας για Μάρκο Σεφερλή: Με ενόχλησε η μικροπρέπεια του «θα βγάλω μηνύματα στη φόρα»

17:18 - 20/09/2024

Το να είμαι δημοφιλής σε κάτι, δεν σημαίνει ότι είμαι και εκτός πεδίου βολής, πρόσθεσε ο δημοσιογράφος

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Πρέκας για Μάρκο Σεφερλή: Μικροπρέπεια του «θα βγάλω μηνύματα στη φόρα» – Να υπάρχει αίσθηση του μέτρου

Ο Αντώνης Πρέκας σχολίασε τον ντόρο που προκλήθηκε με τη σκετς του Μάρκου Σεφερλή για το Nemo που κέρδισε την Eurovision 2024, αλλά και τη στάση του κωμικού προς τους παρουσιαστές ψυχαγωγικών εκπομπών, με τη δήλωση ότι «θα βγάλει μηνύματα στη φόρα». Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» δήλωσε, ότι «με ενόχλησε η μικροπρέπεια του θα βγάλω μηνύματα στη φόρα. Πρέπει να υπάρχει η αίσθηση του μέτρου. Το να είμαι δημοφιλής σε κάτι, δεν σημαίνει ότι είμαι και εκτός πεδίου βολής. Μαζική επίθεση δέχονται πόλεις της Ουκρανίας και ο Λίβανος». Έπειτα, πρόσθεσε για τον Μάκρο Σεφερλή, ότι «όλη η αυτή η αυτοαναφορικότητα που έχει επικρατήσει, είναι ενοχλητική. Όταν κάποιος κάνει μια δημόσια πράξη,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Πολωνία: Συνελήφθη Ρώσος για επίθεση εναντίον στενού συνεργάτη του Ναβάλνι

Ντόναλντ Τραμπ: «Αν δεν με ψηφίσετε, το Ισραήλ θα εξαλειφθεί», λέει στους Εβραίους ψηφοφόρους

Το απίστευτο δώρο που έκανε στον Τζίμι Φάλον η οικογένειά του - Τον συγκίνησε βαθιά

Ορέστης Χαλκιάς: Η ιδιωτική μου ζωή δεν αφορά κανέναν, τους αφήνω να ζουν το παραμύθι, να φαντάζονται

Χοιρινές μπριζόλες: Όλες οι τεχνικές για το τέλειο μαγείρεμά τους

Πρώην πράκτορας του Ισραήλ: Πώς στήθηκε η επιχείρηση παγίδευσης των συσκευών επικοινωνίας της Χεζμπολάχ