Γιαννακόπουλος για Ομπράντοβιτς: O πατέρας μου είχε στο γραφείο του περισσότερες φωτογραφίες μαζί του παρά με εμένα

12:54 - 20/09/2024

Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς στη συνέντευξη Τύπου για το τουρνουά ” Παύλος Γιαννακόπουλος”. Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος και ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς είχαν ένα θερμό τετ-α-τετ πριν τη συνέντευξη Τύπου για το τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος” που φέτος θα διεξαχθεί στο Παναθηναϊκό Στάδιο. Ο ισχυρός άνδρας του Παναθηναϊκού φρόντισε να ... Περισσότερα To άρθρο Γιαννακόπουλος για Ομπράντοβιτς: O πατέρας μου είχε στο γραφείο του περισσότερες φωτογραφίες μαζί του παρά με εμένα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιαννακόπουλος: Ο πατέρας μου είχε στο γραφείο πιο πολλές φωτογραφίες με τον Ομπράντοβιτς παρά με εμένα

Ως «μεγάλο αδερφό» του χαρακτήρισε τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος, στο πλαίσιο της συνέντευξης Τύπου για το τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιαννακόπουλος: «Ο πατέρας μου στο γραφείο του είχε πιο πολλές φωτογραφίες με τον Ομπράντοβιτς παρά με εμένα»

Ως «μεγάλο αδερφό» του χαρακτήρισε τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος, στο πλαίσιο της συνέντευξης Τύπου για το τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος».

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ούτε στη «Βέρα στο δεξί»: Υπέβαλλε παραίτηση από βουλευτής η Ακρίτα, κλήθηκε για εξηγήσεις από Παππά και τελικά δεν έγινε δεκτή

Λορέντζο Μπράουν: «Ήρθα στον Παναθηναϊκό για το 8ο αστέρι»

Σε ύψος ρεκόρ ο αριθμός των προσφύγων στη Γερμανία - Μειωμένες κατά 17% οι αιτήσεις ασύλου στις χώρες της Ενωσης

Με 150 ρουκέτες στο βόρειο Ισραήλ απαντά η Χεζμπολάχ στους ισραηλινούς βομβαρδισμους στον Λίβανο

Για εξηγήσεις κλήθηκε η Έλενα Ακρίτα από τον Νίκο Παππά – Η παραίτησή της δεν έγινε δεκτή

Ομόφωνα αθώος λόγω αμφιβολιών για την υπόθεση των φρεγατών ο Γιάννος Παπαντωνίου - Το χρονικό της υπόθεσης