Ναταλία Δραγούμη – Η αφοπλιστική απάντηση σε hate comment: «Είναι 8 το πρωί κι έχω λάβει τουλάχιστον 10 d…k pic»

00:52 - 20/09/2024

Τη δική της μοναδική απάντηση έδωσε στο TikTok η Ναταλία Δραγούμη σε σχόλιo μίσους που δέχθηκε. Η πρωταγωνίστρια της σειράς, […] The post Ναταλία Δραγούμη – Η αφοπλιστική απάντηση σε hate comment: «Είναι 8 το πρωί κι έχω λάβει τουλάχιστον 10 d…k pic» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ναταλία Δραγούμη παίρνει το όπλο της και πυροβολεί – «Είναι 8 το πρωί και έχω λάβει τουλάχιστον 10 d@%k pic»

Η Ναταλία Δραγούμη είναι μία από τις πιο ωραίες γυναίκες της εγχώριας σόουμπιζ, γοητευτική και ενδιαφέρουσα προσωπικότητα. Χωρίς να μασά τα λόγια της, έδωσε απαντήσεις στα κακεντρεχή σχόλια που γράφονται για τη σειρά «Αρχελάου 5» μαζί με άλλους πρωταγωνιστές. Σε βίντεο, που αναρτήθηκε στο TikTok, οι ηθοποιού σχολιάζουν όσα γράφονται στα social media είτε για […] Το άρθρο Η Ναταλία Δραγούμη παίρνει το όπλο της και πυροβολεί – «Είναι 8 το πρωί και έχω λάβει τουλάχιστον 10 d@%k pic» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Φάρμα – Απίστευτη δήλωση: «Τον πιάνει για να ξεφορτώνει τις καύ… του»

The Voice – Γιώργος Μαζωνάκης: «Τα σόγια είναι καταστροφές πολλές φορές, να ξέρετε»

Φάρμα – Πετάχτηκε στον τάκο και προκλήθηκαν έντονες αντιδράσεις: «Έχει καβαλήσει πολύ το καλάμι και προσβάλλει»

Τηλεθέαση: Ποιο πρόγραμμα πήρε την πρωτιά στην prime time της Κυριακής;

Το Money Drop με τον Φάνη Μουρατίδη έκανε πρεμιέρα στη late night ζώνη του Alpha

Θανάσης Πάτρας: «Με την μετακόμιση στον ΑΝΤ1 αισθάνομαι σαν το ΠΑΣΟΚ του ’81»