Τροπική καταιγίδα χτύπησε αεροσκάφος: Επιβάτες ούρλιαζαν και προσεύχονταν – “Παναγία μου, δεν θα επιβιώσουμε!”

22:10 - 19/09/2024

Οι πιο ψύχραιμοι κατέγραψαν σε βίντεο την αναστάτωση

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επιβάτες ούρλιαζαν και προσεύχονταν σε αεροπλάνο που το «χτύπησε» τροπική καταιγίδα – «Παναγία μου, δεν θα επιβιώσουμε!»

Πανικός επικράτησε σε αεροπλάνο που πετούσε εν μέσω τροπικής καταιγίδας, με τους επιβάτες να ουρλιάζουν και να προσεύχονται, πιστεύοντας ότι το σκάφος θα κατέληγε να συντριβεί στο έδαφος. «Παναγία μου, δεν θα επιβιώσουμε… Βάλε το χέρι σου!», φώναξε ένας από τους επιβάτες της πτήσης Avianca Airlines 8586, που κατευθυνόταν από το Μεντεγίν προς την Μπαρανκίγια στην Κολομβία. Σύμφωνα με δημοσίευμα της New York Post, το αεροπλάνο απογειώθηκε χωρίς προβλήματα, αλλά κατά τη διάρκεια της πτήσης μια τροπική θύελλα έπληξε το βόρειο τμήμα της χώρας με ανέμους ταχύτητας 45 μιλίων/ώρα. «Μας “χτύπησε” όταν αρχίσαμε να κατεβαίνουμε, για να προσγειωθούμε στην Barranquilla», είπε ένας επιβάτης και π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Επιβάτες ούρλιαζαν και προσεύχονταν σε αεροπλάνο που «χτύπησε» τροπική καταιγίδα – «Παναγία μου, δεν θα επιβιώσουμε»

Οι πιο ψύχραιμοι κατέγραψαν σε βίντεο την αναστάτωση

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Δυτική Όχθη: Στρατιώτες σπρώχνουν από ταράτσα κτιρίου τη σορό ενός άνδρα - Τουλάχιστον 6 Παλαιστίνοι νεκροί σε ισραηλινή επιχείρηση (Βίντεο)

Θεοδωρικάκος: Το υπουργείο Ανάπτυξης χρηματοδοτεί το σύνολο των επενδύσεων που ενέκρινε η Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας-Θράκης

UEFA Champions League: Η βαθμολογία μετά την ολοκλήρωση της πρώτης αγωνιστικής

Super League 2: Επιστολή του One Channel με αιχμές για τη συμφωνία με τον ΣΚΑΪ

ΑΕΚ, μεταγραφές: O Ηλιόπουλος έκανε τον Μαρσιάλ... συνοδηγό του σε ράλι! Η φωτογραφία - έπος που σαρώνει το διαδίκτυο!

Ισπανία: Μαινόμενος ταύρος επιτέθηκε σε άνδρα και τον κάρφωσε στα γεννητικά όργανα - Δείτε βίντεο