Κριστιάνο Ρονάλντο για Γιαμάλ: «Κάνει πράγματα που εγώ δεν έκανα στην ηλικία του!»

18:20 - 19/09/2024

Μεγάλος φαν του Λαμίν Γιαμάλ είναι και ο Κριστιάνο Ρονάλντο, καθώς ο Πορτογάλος επαίνεσε για κόμη μία φορά το ταλέντο του 17χρονου wonderkind της Μπαρτσελόνα.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ύμνοι Κριστιάνο Ρονάλντο για τον Γιαμάλ: Kάνει πράγματα που εγώ και ο Μέσι δεν μπορούσαμε στην ηλικία του - Βίντεο

Ο Φέρντιναντ ανέκρινε τον Κριστιάνο Ρονάλντο και ο Πορτογάλος αποθέωσε τον Ισπανό σταρ της Μπαρτσελόνα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κριστιάνο Ρονάλντο: «Ο Λαμίν Γιαμάλ κάνει πράγματα που δεν κάναμε εγώ και ο Λιονέλ Μέσι»

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι πλέον ενεργός στο youtube και σχολιάζει το ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, κάνοντας έτσι και το πρώτο του σχόλιο για το νέο μεγάλο ταλέντο της Ισπανίας και της Μπαρτσελόνα, Λαμίν Γιαμάλ. Μιλώντας με τον πρώην συμπαίκτη του στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Ρίο Φέρντιναντ, ο Κριστιάνο Ρονάλντο παραδέχθηκε ότι ο Λαμίν Γιαμάλ είναι καλύτερος από τον ... Περισσότερα To άρθρο Κριστιάνο Ρονάλντο: «Ο Λαμίν Γιαμάλ κάνει πράγματα που δεν κάναμε εγώ και ο Λιονέλ Μέσι» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Πρώην πράκτορας της CIA καταδικάστηκε σε κάθειρξη 30 ετών για τη νάρκωση και τη σεξουαλική κακοποίηση πολλών γυναικών

Champions League: Ανατροπή στο 90΄για την Ατλέτικο, «μπλόκο» στο Μπέργκαμο για την Άρσεναλ

Μονακό - Μπαρτσελόνα: Ο Ιλενικενά εκτέλεσε τον Τερ Στέγκεν για να δώσει το προβάδισμα στους Γάλλους (vid)

Survivor: Αποχώρησε παίκτρια με πρήξιμο, αναστατωμένοι οι συμπαίκτες της

«Αθήνα, 20 χρόνια μετά»: Με Έλενα Παπαρίζου, Άννα Βίσση και λάμψη αστέρων στο Καλλιμάρμαρο

Τύπος έφαγε «άκυρο» από κοπέλα και της ζήτησε να επιστρέψει τα χρήματα για τον καφέ που την κέρασε: Η αντίδραση της γυναίκας