Στέφανος Ξενάκης: «Έχω περάσει δυο πολύ βαθιές καταθλίψεις, κάτι ήθελε να μου πει ο εαυτός μου»

14:10 - 19/09/2024

«Έχει αναλάβει την υπόθεση εισαγγελέας για να μην ξαναγίνει αυτό το πράγμα» δηλώνει ο Στέφανος Ξενάκης. Με αφορμή την κυκλοφορία του νέου του βιβλίου έδωσε συνέντευξη ο Στέφανος Ξενάκης στην κάμερα της εκπομπής Buongiorno και τον δημοσιογράφο Χρήστο Λυσσέα όπου και εστίασε αφενός στη σχέση που χτίζει διαρκώς με τον εαυτό του και αφετέρου στην ... Περισσότερα To άρθρο Στέφανος Ξενάκης: «Έχω περάσει δυο πολύ βαθιές καταθλίψεις, κάτι ήθελε να μου πει ο εαυτός μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Η Δέσποινα Μοιραράκη απαντάει για τα χαλιά στο υπουργείο Τουρισμού: Κόστισαν 600 ευρώ το μέτρο και ακόμα δεν έχουμε πληρωθεί

Champions League Live: Γκολ με τον Γιαμάλ για την Μπαρτσελόνα των 10 παικτών - Ισοφάρισε η Ατλέτικο Μαδρίτης

Ο Γιάννης Σφαιρόπουλος είδε από την κερκίδα την ήττα του Ερυθρού Αστέρα στο Champions League

Champions League Live: Γκολ για τη Λειψία στη Μαδρίτη! Κόκκινη κάρτα στην Μπαρτσελόνα

EUNOMIA 5-24: Ολοκληρώθηκε η τετραμερής αεροναυτική άσκηση στην ανατολική Μεσόγειο

Τζόκερ κλήρωση 2808: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα