Γιάννης Γρυμανέλης: Δεν κρύβομαι, ψυχολογικά έχω γονατίσει στο Survivor

00:37 - 19/09/2024

Ιδιαίτερα φορτισμένος συναισθηματικά ήταν ο Γιάννης Γρυμανέλης στο Survivor και έβαλε τα κλάματα, καθώς του λείπουν η γυναίκα και οι κόρες του. Όπως είπε ο νεαρός παίκτης του Survivor «λόγω επαγγέλματος έχω λείψει πολλές φορές από το σπίτι μου, αλλά πάντα είχα επικοινωνία. Δεν κρύβομαι, ψυχολογικά έχω γονατίσει κι αγωνιστικά θεωρώ ότι ίσως είμαι ο ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Γρυμανέλης: Δεν κρύβομαι, ψυχολογικά έχω γονατίσει στο Survivor δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Χαραλαμπογιάννη (ΥΠΕΣ): Κρίσιμος ο ρόλος των επιτελικών στελεχών στη δημόσια διοίκηση

Κώστας Τσουρός για Ναταλία Γερμανού: Τυχαίνει να έχω έναν ανταγωνισμό πολύ γνώριμο

Ο άνθρωπος «χωρίς ταυτότητα» στη ΓΑΔΑ για τεστ DNA: «Έδωσα τα πάντα και περιμένω τις εξελίξεις»

«Σερ Τζάμπας» το νέο ψευδώνυμο του Κιρ Στάρμερ για τις δωρεές άνω των 100.000 στερλίνων που δέχθηκε

Ο «πολλά βαρύς» Ταγίπ Ερντογάν παρήγγειλε ελληνικό φραπέ και «πάγωσε» τη φρουρά του

SCALP Naval: Ποιοι είναι οι πύραυλοι που όπως ανακοίνωσε ο Νίκος Δένδιας θα αποκτήσουν οι φρεγάτες Belharra