Nicole Kidman: Mισούσε το σώμα της όταν μεγάλωνε – «Ήθελα να είμαι 1,58 και να έχω καμπύλες»

23:35 - 18/09/2024

Μπορεί η Nicole Kidman να δείχνει γεμάτη αυτοπεποίθηση στο κόκκινο χαλί, αλλά της πήρε πολύ καιρό να εκτιμήσει την εμφάνισή της.

Διαβάστε Περισσότερα στο real.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Nicole Kidman: Mισούσε το σώμα της όταν μεγάλωνε – “Ήθελα να είμαι 1,58 και να έχω καμπύλες”

Μπορεί η Nicole Kidman να δείχνει γεμάτη αυτοπεποίθηση στο κόκκινο χαλί, αλλά της πήρε πολύ καιρό να εκτιμήσει την εμφάνισή της. Η σταρ μίλησε για τις νεανικές της ανασφάλειες στη νέα σειρά ντοκιμαντέρ του Hulu, In Vogue: The 90s, η οποία έκανε πρεμιέρα στις 13 Σεπτεμβρίου. Στο τρίτο επεισόδιο, ο σχεδιαστής John Galliano μίλησε για […] The post Nicole Kidman: Mισούσε το σώμα της όταν μεγάλωνε – “Ήθελα να είμαι 1,58 και να έχω καμπύλες” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ real.gr

Λίβανος: Πώς στήθηκε η «παγίδα» στους βομβητές και τους ασυρμάτους της Χεζμπολάχ - Ο ρόλος της «Unit 8200»

Την Κυριακή με τη Realnews: Σκάναρε & κέρδισε με το PaduApp

H Νέα Εποχή Εργασίας στον 21ο Αιώνα από τον Δρομέα: Ηλεκτρικά Ρυθμιζόμενο σε Ύψος Γραφείο Αlma Η

Ο μουλιασμένος ξηρός καρπός που ρίχνει σάκχαρο, χοληστερόλη και ενισχύει την απώλεια βάρους

Η κυβέρνηση της Κολομβίας αναστέλλει τις ειρηνευτικές διαπραγματεύσεις με τον ELN

Άνοιξαν οι 4ήμερες εκδηλώσεις του 50ου Φεστιβάλ ΚΝΕ-Οδηγητή στο Πάρκο Τρίτση στο Ίλιον