Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Ανέβηκα στη ζυγαριά και έπαθα εγκεφαλικό» λέει για τα 10 κιλά που πήρε το καλοκαίρι

09:46 - 18/09/2024

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη μίλησε για το βάρος που πήρε το καλοκαίρι, την αντίδρασή της όταν είδε τα κιλά της στη ζυγαριά και τις ερωτήσεις που την ενόχλησαν. Η Δήμητρα Αλεξανδράκη αποφάσισε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους τα όσα πέρασε το τελευταίο διάστημα. Μέσα στο καλοκαίρι, το γνωστό μοντέλο πήρε 10 κιλά και άρχισε ... Περισσότερα To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Ανέβηκα στη ζυγαριά και έπαθα εγκεφαλικό» λέει για τα 10 κιλά που πήρε το καλοκαίρι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: "Αισθανόμουν άσχημα για το σώμα μου, ανέβηκα στη ζυγαριά και έπαθα εγκεφαλικό"

Ένα μικρό «πρόβλημα» που αντιμετώπιζε εδώ και λίγους μήνες η Δήμητρα Αλεξανδράκη, και θέλησε να το μοιραστεί με τους διαδικτυακούς τους φίλους στο Instagram - Δείτε τα βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Αισθανόμουν άσχημα για το σώμα μου, ανέβηκα στη ζυγαριά και έπαθα εγκεφαλικό»

Ένα μικρό «πρόβλημα» που αντιμετώπιζε εδώ και λίγους μήνες θέλησε να μοιραστεί η Δήμητρα Αλεξανδράκη με To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Αισθανόμουν άσχημα για το σώμα μου, ανέβηκα στη ζυγαριά και έπαθα εγκεφαλικό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φραγκίσκος Αλβέρτης: Μας έχει δώσει πολλή αγάπη, πολλή φροντίδα και πολλή σιγουριά, οπότε είναι χρέος μας να τον τιμάμε πάντα»

Γιορτή υιοθεσίας σκύλων την Κυριακή στον Άλιμο

Ο Τάσος αποχώρησε οικειοθελώς από το Survivor - Ανατροπή στο πρώτο συμβούλιο του νησιού

Euroleague: Ενδιαφέρον από funds της Σαουδικής Αραβίας, των ΗΠΑ και της Μεγάλης Βρετανίας για τις μετοχές της διοργάνωσης»

Επίθεση Πέτρου Παππά στην Όλγα Γεροβασίλη: «Με ποια ιδιότητα αποφαίνεται ποιος θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα;»

Εξάρθρωση σπείρας για διακίνηση ναρκωτικών στη Μύκονο - Τρεις συλλήψεις