Κωνσταντίνος Βασάλος: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της Ευρυδίκης Βαλαβάνη - "Εγώ γιατί δεν ήμουν καλεσμένος;"

18:09 - 11/09/2024

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποφάσισε να ασχοληθεί με τις αναρτήσεις που έκαναν οι Έλληνες celebrities κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού. Μέσα στις αναρτήσεις αυτές ήταν και το ποστ που έκανε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη από τον γάμο της με τον Γρηγόρη Μόργκαν

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Βασάλος για τον γάμο της Ευρυδίκης Βαλαβάνη: Εγώ γιατί δεν ήμουν καλεσμένος;

Ποιος άλλος θα σχολίαζε τόσο κουλ τον γάμο της πρώην κοπέλας του; πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μίλησε πρώτη φορά για τον γάμο της Ευρυδίκης Βαλαβάνη: «Της είχα ετοιμάσει δώρο έναν αποχυμωτή»

«Εγώ γιατί δεν ήμουν καλεσμένος;», ρώτησε με απορία στην κάμερα ο Κωνσταντίνος Βασάλος την Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Δυναμική επιστροφή έκανε σήμερα (11.09.2024) ο Κωνσταντίνος Βασάλος στο κανάλι του στο Youtube. Προφανώς δεν θα μπορούσε να αφήσει ασχολίαστο τον γάμο της Ευρυδίκης Βαλαβάνης με τον Γρηγόρη Μόργκαν που έγινε πριν από 11 ημέρες στα Χανιά. Ο πρώην ... Περισσότερα To άρθρο Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μίλησε πρώτη φορά για τον γάμο της Ευρυδίκης Βαλαβάνη: «Της είχα ετοιμάσει δώρο έναν αποχυμωτή» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κωνσταντίνος Βασάλος: «Γιατί δεν ήμουν καλεσμένος στον γάμο της Ευρυδίκης Βαλαβάνη;»

Οι δύο πρώην σύντροφοι έχουν διατηρήσει φιλική σχέση.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

MI5: Προειδοποιεί τις Βρετανικές εταιρείες να προσέχουν για ρωσικές επιθέσεις εκ των έσω

Πόπη Καλαϊτζή: Η σύζυγος του υπουργού Οικονομικών Κωστή Χατζηδάκη εγκαινίασε την κλινική ευεξίας της στο Κολωνάκι

Μολδαβία: "Εξαγοράστηκαν 130.000 ψήφοι", καταγγέλλει η πρόεδρος Μάια Σάντου - "Βρώμικη παρέμβαση" με στόχο να παρεμποδιστεί η πορεία ένταξης στην ΕΕ (Βίντεο)

Φειδίας Παναγιώτου: Αντιδράσεις στην Κύπρο για την προτροπή μαθητών σε διαδηλώσεις για την απαγόρευση των κινητών στα σχολεία

Κυρανάκης: Η χώρα θα έχει ολοκληρωμένο Κτηματολόγιο τέλος του 2025 - Τον Ιανουάριο φτάνουμε στο 75%

Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα: Πέρασε από το "Μεστάγια" η Πάλμας, σούπερ "διπλό" της Μόντσα στη Βερόνα