Πιερό: Το «αντίο» στην Μακάμπι Χάιφα (VIDEO)

03:24 - 11/09/2024

Με ένα συγκινητικό μήνυμα συνοδεύομενο από βίντεο, αποχαιρέτισε ο Φραντζί Πιερό την Μακάμπι Χάιφα. Μέσω του προσωπικού του λογαριασμου στο instagram είπε το αντίο ο Φραντζί Πιερό στην Μακάμπι Χάιφα, μετά και την ανακοίνωσή του από την ΠΑΕ ΑΕΚ, με ένα βίντεο από τον ισραηλινό σύλλογο. Αναλυτικά το συγκινητικό μήνυμα του Πιερό: «Δεν ξέρω καν […] The post Πιερό: Το «αντίο» στην Μακάμπι Χάιφα (VIDEO) appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο aek1924.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το «αντίο» του Πιερό στην Μακάμπι Χάιφα

Το «αντίο» του Πιερό στην Μακάμπι Χάιφα 10/09/2024 Το δικό του «αντίο» στην Μακάμπι Χάιφα είπε μέσω social media ο νέος παίκτης της ΑΕΚ, Φραντζί Πιερό. «Δεν ξέρω καν από που να ξεκινήσω. Σε όλους τους συμπαίκτες μου και το προπονητικό επιτελείο θέλω απλώς να πω ευχαριστώ που με αγκαλιάσατε και με δεχτήκατε ως δικό σας. Σίγουρα θα μου λείψουν όλοι» ανέφερε στο μήνυμά του ο Πιερό. «Εύχομαι σε όλους σας μόνο επιτυχίες αυτή τη σεζόν. Προς τους οπαδούς: Εκτιμώ όλη την αγάπη και την υποστήριξη καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου μου με την ομάδα. Πάντα θα θυμάμαι και θα λατρεύω όλες τις στιγμές που μοιραστήκαμε μαζί. Μην ανησυχείτε, η τηλεφωνική μου γραμμή είναι π

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ aek1924.gr

Τρέλα στα ξένα πρακτορεία με την υποδοχή Μαρσιάλ

Απόφαση της Σουλούκου η αποχώρηση Ντε Ρόσι από τη Ρόμα

Παράνοια του κόσμου με την άφιξη Μαρσιάλ (VIDEO)

Ο έρωτας της Κάβουρα με τον Τζαβέλλα και το αρχικό του στον λαιμό της

Μαρσιάλ: Τα πρώτα πλάνα από την άφιξη του παιχταρά (VIDEO)

Ποδόσφαιρο Γυναικών: Ήττα στο φιλικό με τον ΠΑΟ