Λεβερκούζεν - Λειψία 2-3: Οι Ταύροι έσπασαν το εγχώριο αήττητο της πρωταθλήτριας μετά από 44 ματς!

21:46 - 31/08/2024

Η Λειψία βρέθηκε να χάνει με δύο γκολ μέσα στην έδρα της Λεβερκούζεν, όμως βρήκε τον τρόπο να προτάξει το ανάστημά της κόντρα στην αήττητη πρωταθλήτρια και να πάρει σπουδαίο τρίποντο με φοβερή ανατροπή στο δεύτερο μέρος (3-2).

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία 2-3: Της έσπασε το αήττητο 43 αγώνων στη Γερμανία με τεράστια ανατροπή

Με απίστευτη ανατροπή από το 2-0, η Λειψία νίκησε 3-2 την Μπάγερ στο Λεβερκούζεν και την υποχρέωσε στην πρώτη της ήττα έπειτα από 43 αγώνες στις εγχώριες διοργανώσεις! Μετά από ένα συγκλονιστικό ματς που ολοκλήρωσε το Σαββατιάτικο πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Λειψία επικράτησε εκτός έδρας 3-2 της νταμπλούχου Μπάγερ Λεβερκούζεν, παρότι βρέθηκε ... Περισσότερα To άρθρο Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία 2-3: Της έσπασε το αήττητο 43 αγώνων στη Γερμανία με τεράστια ανατροπή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Χαβίτο: «Δεν ξέρω αν είμαι είδωλο στην Ελλάδα, αλλά εκεί είμαι περισσότερο γνωστός»

Ανόρθωση: Η απάντηση στην ανακοίνωση της ΑΕΚ Λάρνακας

ΑΕΚ: Γύρισαν Πινέδα και Κάλενς, όλοι παρόντες στα Σπάτα ενόψει ΠΑΟΚ

Euroleague: Το teaser για το "Rivarlries" ντέρμπι των «αιωνίων» με Γουίλκινς, Μπατίστ και Αταμάν (vid)

Ολυμπιακός: Ο Μουζακίτης, ο Γιαζίτσι κι η ισορροπία που έλειπε από τους Πειραιώτες

Παναθηναϊκός: Ο Αταμάν το φωνάζει από την Ρόδο, τον ακούει κανείς;