Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Τεράστιο συναίσθημα να εκπροσωπώ την Ελλάδα»

22:02 - 26/07/2024

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Ο «Greek Freak» μίλησε για το συναίσθημα να κρατάει την ελληνική σημαία στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Είναι τεράστιο να εκπροσωπώ την Ελλάδα και να είμαι σημαιοφόρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες»

Για την εμπειρία του ως σημαιοφόρος της ελληνικής αποστολής στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι μίλησε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο. Ο Έλληνας σημαιοφόρος αμέσως μετά το τέλος της πλεύσης του πλοιαρίου που μετέφερε την ελληνική αποστολή μίλησε στην ΕΡΤ για τα συναισθήματα που βίωσε και τόνισε ότι θα κάνει τα πάντα για να εκπροσωπήσει με τον καλύτερο τρόπο τη χώρα και την οικογένειά του. «Αυτό το συναίσθημα που νιώθω, που είμαι σημαιοφόρος και εκπροσωπώ την Ελλάδα είναι τεράστιο. Από εκεί που ξεκίνησα και μέχρι εδώ που είμαι τώρα, δεν το πίστευα ποτέ ότι θα φτάσω σε αυτό το σημείο, αλλά έχω δουλέψει πάρα πολύ σκληρά. Με έχουν βοηθήσει πάρα πολλοί άνθρωποι και εκτιμώ πάρα πολύ που ήθελε και ο κό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Νίκος Ανδρουλάκης: Αυτό που έγινε το βράδυ των εκλογών είναι άδικο για την παράταξη

Οι Χούθι ισχυρίζονται ότι κατέρριψαν αμερικάνικο drone

ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις: Όλα πήγαν σούπερ στην EKO Super Special Stage!

Πόλεμος στο Σουδάν: Μάχες στην πρωτεύουσα Χαρτούμ - Έκκληση από τον ΟΗΕ για ειρηνευτική δύναμη

Κορινθία: Ανασύρθηκε δίχως τις αισθήσεις της 71χρονη από την θάλασσα

Ακτή Ελεφαντοστού: Απανθρακώθηκαν 13 σε τραγικό τροχαίο δυστύχημα