Διπλή οικογενειακή τραγωδία μετά το τροχαίο στην Κυπαρισσία: Νεκροί δυο άνδρες και δυο παιδιά (vid)

20:55 - 26/07/2024

Νεκροί ένας 38χρονος, η ενός έτους κόρη του, ένας 44χρονος και η 13χρονη κόρη του.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διπλή οικογενειακή τραγωδία στο τροχαίο δυστύχημα στην Κυπαρισσία – Νεκροί δύο μπαμπάδες και τα δύο παιδιά τους

Διπλή οικογενειακή τραγωδία γράφτηκε στην άσφαλτο, στο τροχαίο δυστύχημα που σημειώθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής στην εθνική οδό Πύργου – Κυπαρισσίας, κοντά στην Ελαία, στη Μεσσηνία. Ειδικότερα, σύμφωνα με την Αστυνομία, νεκροί είναι ένας 38χρονος, η ενός έτους κόρη του, ένας 44χρονος και η 13χρονη κόρη του. Επίσης, έχουν τραυματιστεί σοβαρά, ο 6χρονος γιος του 38χρονου και ο 19χρονος γιος του 44χρονου. Πώς έγινε το συγκλονιστικό τροχαίο Όσον αφορά τις συνθήκες του πολύνεκρου τροχαίου δυστυχήματος, σύμφωνα με την Αστυνομία, η νταλίκα που οδηγούσε ένας 39χρονος και είχε κατεύθυνση προς την Κυπαρισσία, εισήλθε, για άγνωστη ακόμα αιτία, στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας, ανετράπη και συ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Πεγκούλα - Σαμπαλένκα 0-2: Άνοιξε λογαριασμό και στο US Open

Κουλιεράκης: «Ανεβάσαμε ρυθμό και δεν αφήσαμε την Φινλανδία να μας απειλήσει, μας έχει δώσει ωραίες ιδέες ο Γιοβάνοβιτς»

Γιοβάνοβιτς: «Είμαι περήφανος που είμαι στην Εθνική Ελλάδας»

Τσιμίκας: «Είμαι υπερήφανος αλλά δεν καθησυχαζόμαστε»

Εθνική Ελλάδος: One Fotis Show!

Μπουχαλάκης: «Ιδανική αρχή για την Ελλάδα, έχουμε δουλειά να κάνουμε»