Ολυμπιακοί Αγώνες: Με ποιο αυτοκίνητο θα πάει ο Μακρόν στην τελετή έναρξης

18:37 - 26/07/2024

Εδώ και λίγες εβδομάδες στο Μέγαρο Ελιζέ υπάρχει νέο επίσημο αυτοκίνητο της Προεδρίας της Γαλλικής Δημοκρατίας.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Ο Μητσοτάκης είδε Πετρούνια - Κάποια αισθητικά δεν μας άρεσαν πολύ, είπε για την τελετή έναρξης

Ο πρωθυπουργός παρακολούθησε μαζί με τη σύζυγό του, Μαρέβα, τον αγώνα του Λευτέρη Πετρούνια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Στο 43% η τηλεθέαση της τελετής έναρξης

Την τελετή παρακολούθησαν κατά μέσο όρο περί τους 635.000 τηλεθεατές, ενώ η κάλυψη (παρακολούθηση για τουλάχιστον ένα λεπτό) ξεπέρασε τους 3.000.000

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ολυμπιακοί Αγώνες: Η εντυπωσιακή είσοδος της Ελλάδας στην τελετή έναρξης (vid)

Δείτε την είσοδο της Ελλάδας με σημαιοφόρους τον Γιάννη Αντετοκούνμπο και την Αντιγόνη Ντρισμπιώτη στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων.

Διαβάστε το στο in.gr

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Τα Minions εισέβαλαν στην τελετή έναρξης και έκλεψαν τη Μόνα Λίζα

Μέσα από ένα βίντεο τα Minions εισέβαλαν στην τελετή των Ολυμπιακών Αγώνων και έκλεψαν τη Μόνα Λίζα.

Διαβάστε το στο in.gr

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ποιος ήταν τελικά ο μασκοφόρος δρομέας στην τελετή έναρξης;

Οι θεωρίες για τον άνδρα ή γυναίκα που μετέφερε το βράδυ της Παρασκευής την Ολυμπιακή Φλόγα προκάλεσε… σύγχυση στον κόσμο που παρακολουθούσε την τελετή έναρξης των Αγώνων

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Ποια ήταν η μυστηριώδης ιππέας στην τελετή έναρξης

Ποια κρυβόταν τελικά πίσω από τη μάσκα στην Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024.

Διαβάστε το στο tovima

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Η στιγμή που ο Αντετοκούνμπο εντόπισε τη μαμά του

O Γιάννης Αντετοκούνμπο εντόπισε τη μαμά του στο πλήθος και δεν έκρυψε τη χαρά του (βίντεο)

Διαβάστε το στο tovima
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Πεγκούλα - Σαμπαλένκα 0-2: Άνοιξε λογαριασμό και στο US Open

Κουλιεράκης: «Ανεβάσαμε ρυθμό και δεν αφήσαμε την Φινλανδία να μας απειλήσει, μας έχει δώσει ωραίες ιδέες ο Γιοβάνοβιτς»

Γιοβάνοβιτς: «Είμαι περήφανος που είμαι στην Εθνική Ελλάδας»

Τσιμίκας: «Είμαι υπερήφανος αλλά δεν καθησυχαζόμαστε»

Εθνική Ελλάδος: One Fotis Show!

Μπουχαλάκης: «Ιδανική αρχή για την Ελλάδα, έχουμε δουλειά να κάνουμε»