Κωνσταντίνος Βασάλος: “Είδα την Ευρυδίκη Βαλαβάνη με τη σχέση της, δεν ένιωσα άνετα - Είναι αμήχανο”

14:36 - 26/07/2024

Το τελευταίο βίντεο για τη φετινή σεζόν ανέβασε ο Κωνσταντίνος Βασάλος στο κανάλι Raw House

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Βασάλος: Είδα την Ευρυδίκη Βαλαβάνη με τη σχέση της, δεν ένιωσα άνετα

Είναι λίγο αμήχανο, είπε ο πρώην παίκτης του Survivor

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

O Κωνσταντίνος Βασάλος για την Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Δεν ένιωσα άνετα, είναι αμήχανο»

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αναφέρθηκε στη συνάντηση που είχε με την Ευρυδίκη Βαλαβάνη και τον νέο της σύντροφο και αποκαλύπτει πώς αισθάνθηκε.

Διαβάστε το στο in.gr

Κωνσταντίνος Βασάλος για Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Την είδα με την καινούργια της σχέση, είναι αμήχανο»

Για τη σχέση του μετά τον χωρισμό του με την Ευρυδίκη Βαλαβάνη μίλησε ο Κωνσταντίνος Βασάλος και το πόσο άβολο είναι για εκείνον να τη συναντά. Ο Κωνσταντίνος Βασάλος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «ΑΔΙΑΚΡΙΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ» στο YouTube και στη σχετική ερώτηση είπε: «Φίλος-φίλος με πρώην σχέση σου δεν γίνεται. Δεν μπορώ να βγω με την Ευρυδίκη και τη σχέση της και να έχω και εγώ μια σχέση και να βγούμε όλοι παρέα, δεν γίνεται. Αν περάσουν πολλά χρόνια μπορεί να γίνει», παραδέχεται ο Κωνσταντίνος Βασάλος. «Αν βάλεις τον εγωισμό πίσω και δεις ότι η ζωή προχωράει και για τους δύο, δεν υπάρχει ανταγωνισμός, δεν υπάρχουν διάφορες σκέψεις, γιατί είναι με αυτόν, μπορεί αλλά πολύ δύσκολο. Είναι λίγο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Εθνική Ελλάδος, Γιοβάνοβιτς: "Θα ήταν παράλογο να μην ξέρω τον εθνικό ύμνο, χαρούμενος για τη νίκη"

Εθνική Ελλάδος: Η βαθμολογία και το αναλυτικό πρόγραμμα στον όμιλο της στο Nations League!

Καιρός: "Φθινοπωρινή εισβολή" με βροχές και καταιγίδες από τη Δευτέρα - Ποιες περιοχές θα επηρεαστούν

Κεραμέως: Η διπλάσια μείωση στις ασφαλιστικές εισφορές 1%, αντί για 0,5%, είναι άλλο ένα εξαιρετικά σημαντικό μέτρο

Διαμαντοπούλου για εξαγγελίες Μητσοτάκη: Υποσχέθηκε ανάπτυξη αλλά συναγωνιζόμαστε τη Βουλγαρία στα ωρομίσθια

Μητσοτάκης: Ποια είναι τα μέτρα στήριξης για το δημογραφικό και τις νέες οικογένειες που εξήγγειλε από τη ΔΕΘ