Μπήκε πρώτη στην ιατρική του ΑΠΘ με 19.580 μόρια -Το αυστηρό πρόγραμμα και οι πολλές ώρες διαβάσματος

12:38 - 26/07/2024

Η Θεσσαλονικιά Φωτεινή Παυλίδου πέρασε πρώτη στο τμήμα Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του ΑΠΘ. Η βαθμολογία που πέτυχε στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ήταν άριστη και τα μόρια που συγκέντρωσε άγγιξαν τις 19.580. «Εξαρχής είχα αποφασίσει ότι θέλω να γίνω γιατρός, από το Γυμνάσιο κιόλας. Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον επάγγελμα. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήθελα να μείνω Θεσσαλονίκη, αλλά το ξανασκέφτηκα μετά και την ανακοίνωση των βαθμολογιών και έβαλα πρώτη επιλογή την πόλη μου“, ανέφερε μιλώντας στο thestival.gr η νεαρή κοπέλα. H Φωτεινή Παυλίδου επισημαίνει πως είχε ένα αυστηρό πρόγραμμα κάθε μέρα, αλλά το “σημαντικό είναι οι πολλές ώρες διαβάσματος. Η ίδια παρακολουθούσε μαθήματα και σε φρ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: Μπήκε πρώτη στην Ιατρική του ΑΠΘ με 19.580 μόρια - Η συνταγή της επιτυχίας της

Πρώτη στο τμήμα Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του ΑΠΘ πέρασε η Φωτεινή Παυλίδου από τη Θεσσαλονίκη, συγκεντρώνοντας 19.580 μόρια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η μαθήτρια που μπήκε πρώτη στην Ιατρική του ΑΠΘ με 19.580 μόρια: «Σημαντικό είναι οι πολλές ώρες διαβάσματος»

Μετά από μία εξαιρετικά απαιτητική χρονιά, η Φωτεινή Παυλίδου πήρε την παρέα της και ταξίδεψαν μέχρι την όμορφη Ίο, για μερικές ημέρες χαλάρωσης, ξεγνοιασιάς και διασκέδασης.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συνελήφθη 38χρονος που φέρεται να είχε μεσολαβήσει σε παράνομες υιοθεσίες σε Αθήνα και Κατερίνη

Αutohellas Hertz: Ισχυρή παρουσία στην Έκθεση Autoathina 2024

«Άγιος έρωτας» – Ταμίλα Κουλίεβα: Δεν θα συγχωρήσει η Θάλεια τον Παύλο για την απιστία του

Nέες premium γεύσεις Starbucks® at Ηome, Caramel Latte, Cinnamon Dolce Latte και Toffee Nut Latte

Έχουν γίνει πάρτι οργίων σαν του ράπερ Ντίντι στη Μύκονο; – Ο Λάκης Γαβαλάς απαντά

Κίνηση τώρα: Σημειωτόν τα οχήματα στον Κηφισό – Πού αλλού υπάρχουν προβλήματα