«Πάγωσα σαν να ήμουν νεκρή» – Συγκλονίζει η πρωταθλήτρια που κατήγγειλε τον ομοσπονδιακό προπονητή της για απόπειρα βιασμού

23:21 - 25/07/2024

Συγκλονίζει η πρωταθλήτρια της ενόργανης γυμναστικής με την περιγραφή της για τον εφιάλτη που βίωνε στα χέρια του προπονητή της, από τα 14 της μέχρι τα 19 της. «Στο τέλος μιας προπόνησης με πήγε στα αποδυτήρια, αφού είχαν φύγει όλοι από το γυμναστήριο, μου έβγαλε το αθλητικό μου μπουστάκι, με ξεγύμνωσε από τη μέση και πάνω, με ξάπλωσε ανάσκελα στο κρεβάτι του μασάζ που είχε εκεί, ανέβηκε πάνω μου, άρχισε να με φιλάει στο στήθος και στο λαιμό μου, ενώ με το χέρι του κατέβαινε πιο χαμηλά», ανέφερε η αθλήτρια, σύμφωνα με το Mega. Το συγκεκριμένο περιστατικό συνέβη όταν ήταν 19 ετών, μέσα στο γυμναστήριο. Εκεί, όπου αναγκαζόταν να περνάει πολλές ώρες με τον 63χρονο σήμερα Ομοσπονδιακό προπονη

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς